У Харкові запрацювала нова виставка

14 Березня 2019

«Допоможіть знайти Президента!» – виставка з такою назвою відкрилася у Першому націоналістичному хабі у Харкові. Організатори і автори експозиції – свідки виборчих перегонів останніх років – закликають усвідомити справжню ціну гасел і обіцянок політиків.

За словами організаторів, виставка присвячена не лише тим виборам, які призначені на 31 березня, а й тим, що відбулись протягом останніх п’ятнадцяти років. Власними очима за ними спостерігали відомі харківські митці. Все, що бачили – намагалися передати в своїх роботах.

Владислав Соболевський, керівник штабу ГО “Терен Схід”

Вибори – це теж відображення нашого суспільства. Фальсифікації, вибори без вибору, як сьогодні в 19-му році, вибори, коли нам складно усвідомити, як цей вибір вплине в майбутньому на наше життя, ми маємо бути оракулами, щоби це зрозуміти. Маю надію, що через усвідомлення того, що на плакатах, на фото, ми будемо рости, ми будемо усвідомлювати, що проданий бюлетень – це продана можливість для ваших дітей.

Виборчий бюлетень у вигляді рулону туалетного паперу, оздоблені обіцянками політиків стилізовані кабінки для голосування, плакати із закликами до свідомості виборців.  Експозиція – це своєрідна мозаїка, яка вмістила в себе не лише роботи різні за жанром, а й елементи перфоменсу. Наприклад, відвідувачам пропонують пригоститися цукеркою в політичній обгортці.

Ігор Русин, співавтор виставки

Выставка еще и выставка-акция, немного юморная, Вы можете «раскусить» кандидата – так, ви можете пригоститися кандидатом.

Костянтин Немічев, голова Харківського осередку ПП «Національний Корпус» 

Ми повинні прикласти зусиль, щоби вибори були виборами, щоб люди приходили і робили свій вибір, щоб потім ми не виходили на площу і не вимагали, щоби цього Президента зняли. Щоб вибір був вибором, і Президент працював на народ.

Експозиція – це заклик до кожного громадянина зрозуміти важливість та цінність власного свідомого вибору та не продавати свій голос.

Оксана Кириченко.