У Харкові загинув чоловік

28 Січня 2020

У Харкові загинув 65-річний чоловік, який напередодні хотів покінчити життя самогубством. Він помер від вибуху гранати у власній квартирі.

Цієї неділі у житловому будинку Московського району по вулиці Світла пролунав вибух. У власній квартирі від вибуху гранати загинув чоловік. За словами сусідів, чоловік зловживав алкоголем та неодноразово промовляв про свій намір завершити життя самогубством.

Виклик у райвідділ поліції Московського району надійшов о 14:20 26 січня.

Ольга Винокурова, майор поліції

Слідчо-оперативною групою за місцем прибуття було виявлено 65-річного громадянина, який проживав у будинку, з ознаками тілесних ушкоджень, а саме: повною ампутацією лівої верхньої кінцівки, частково – нижньої лівої кінцівки, був у неконтактному стані, та під час надання йому невідкладної медичної допомоги працівниками, їх викликали на місце одразу ж як мешканці будинку так і працівники поліції, чоловік помер.

Автомобіль швидкої невідкладної допомоги, згідно із протоколом, опинився на місці події за 3 хвилини після виклику.

Віктор Забашта, директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Ми виявили чоловіка 64 років в стані шоку із травматичної ампутацією верхньої та нижньої лівих кінцівок, а також численими осколочними пораненнями тулуба, голови, живота.

На момент прибуття поліцейських, після вибуху у квартирі були повністю вибиті вікна, пошкоджені двері та меблі.

Ольга Винокурова, майор поліції

Під час поквартирного обходу та невідкладних слідчих дій було допитано мешканців будинку, які проживали поряд із померлим та встановлено, що останній зловживав спиртними напоями, вів антисоціальний спосіб життя та неодноразово виказував наміри покінчити життя самогубством.

Слідчім відділом поліції Московського району було відкрито кримінальне провадження.

На теперішній час призначено судово-медичну та вибухо-технічну експертизу, задля виявлення  походження речовини, залишки якої знайшли на місці події та стали причиною загибелі чоловіка. Триває досудове розслідування.

Ольга Сітковська, Макс Артамонов.