У Харкові з виступом побувала співачка Гайтана

27 Травня 2019

У Харкові з виступом співачка Гайтана. В ексклюзивному інтерв’ю за мить до виступу вона відповіла на найважливіші питання кореспондентам телеканалу «Р1».

Пісня «На хвилі»  – це такий подарунок зробила собі співачка. Зазвичай вона пише сама собі пісні, а тут вирішила взяти текст інших талановитих дівчат.

Загалом  Гайтані надіслали дуже багато пісень, але вона  разом зі своїм чоловіком, який займається оранжуванням, обрала саме цю.

Гайтана, співачка 

Я дуже захотіла допомогти молодим авторкам цієї пісні – Анні та Олесі Ліходєд. Мені постійно надсилають пісні, щоб я заспівала, тому що багато талановитих авторів – вони хочуть стати відомими, і якщо зірка заспіває їх пісню, то це – швидкий шлях до популяризації. Якщо пісня крута, я можу заспівати чиюсь пісню.

У творчому та особистому житті Гайтани настав особистий період – два роки тому на світ з’явилася донька співачки. Після того, говорить жінка,  її життя набуло нового присмаку. Коли Гайтана зі своїм  чоловіком гастролює, маленька донька вдома з бабусею.

Гайтана, співачка 

Я не можу сказати, що мало часу, бо час на творчість є завжди. Коли вона грається, я наспівую на телефон, вона мене надихає, і чоловік, і родина, то такий спокій, який дає мені фундамент насолоджуватися, творчість і не турбуватися про особисте, про сердечні речі. У мене з’явився інший погляд. І коли я співаю, я думаю про неї, коли виходжу на сцену, бо розумію, що одного разу вона це побачить.

Гайтана розповідає, що вже зараз у доньки можна розгледити музичний талант, але воно і не дивно, бо і мама, і тато – музиканти. Співачка не приховує, що творча родина – дуже емоційна, але так народжуються хіти. З чоловіком – Алексом Смартом  часто сперечаються, але лише на творчі теми.

Гайтана, співачка 

Ми можемо посваритися, але пройде час і він скаже – послухай – це так, як ти хотіла і я розумію, що він все одно робить так, щоб мені було комфортно. ВІн зі мною – і як продюсер, і як звукорежисер, і як оранжувальник. Зараз дуже крутий час, бо я можу співати музику в задоволення з чоловіком, який розділяє мій стан і на одній хвилі, у нас є донька і все гармонійно відбувається, це і є мета кожної людини – жити гармонійно.

Гайтана проклала власну дорогу і стиль з 2003 року – співачка з екзотичним ім’ям та ще більш екзотичним голосом. За ці роки кілька її пісень стали хітами.

Гайтана співачка 

Як автор, я щаслива людина, мої пісні співають на фестивалях, конкурсах. Дуже багато стаять відомими з моїми піснями, я пишу дитячу музику для дітей, і альбоми були, і в Америці в дитячих садочках співають, мене навіть запрошували в Канаду – і «Україна світла», і «Діти, будьмо».

Був період в житі співачки, коли вона зробила паузу в пошуках себе та свого кохання. І навіть тоді її пісні ставили на радіо, тому зараз в неї все гармонійно – і особисте, і творче життя.

Гайтана співачка   

Я дуже задоволена, що  в моєму житті відбувається зараз, і мені не потрібно кожного дня бути в ефірі найкрутіших каналів, для мене велика радість, що я можу бути з малечею в садочку, можемо грати в пісочку, можливо, тому що я на це чекала …

 Анна Почапська, Євген Сєріков.