У Харкові відбувся щорічний фестиваль «Схід Opera Просто Неба»

4 Серпня 2020

Народна депутатка України Юлія Світлична разом з командою відвідала концерт симфонічної музики. У Харкові відбувся щорічний фестиваль «Схід Opera Просто Неба».

«Справжня харківська атмосфера та чудова музика» – так народна депутатка Юлія Світлична на своїй сторінці в Facebook охарактеризувала концерт класичної музики, який вихідними відбувся у Харкові. Світлична зазначила, що такі заходи важливі для підтримки культурного рівня людей.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Мистецтво і культура робить людей добрішими, тому, звичайно, необхідно підтримувати культуру й особливо в ці карантинні дні. Нам є чим пишатися: «CхідОпера», філармонія, багато театрів, музеї. Стільки «родзинок» на Харківщині, що нас роблять  винятковими та особливими на теренах всієї України. Тому, звичайно, такі заходи дуже важливі, щоб підтримувати культурний рівень в середині кожної нашої людини й, звичайно, давати можливість відпочивати від буденних проблем.

Послухати класичну музику  Юлія Світлична прийшла в колі друзів та однодумців, серед яких цього вечора  були помічені Ігор Черняк та Дмитро Булах. Напередодні громадські активісти заявили про приєднання до команди народної депутатки.

Ігор Черняк, депутат Харківської міської ради

Все ми бачимо на такому високому, можна сказати, європейському рівні. Дійсно, це нове дихання, я вважаю, взагалі для Харкова. І сама ця локація, і те, як організовано, і те, що тут відбувається. Дуже добре поширювати все це, добре закликати харків’ян сюди приходити та  робити це місце таким своєрідним «магнітом» сучасного Харкова.

Концерт організував колектив ХНАТОБу. Захід відбувся за будівлею оперного театру у форматі «просто неба».

Дмитро Булах, депутат Харківської обласної ради

Мы видим безопасное расстояние между местами, надеюсь, люди будут соблюдать соответствующие расстояние для того, чтоб ничего не случилось. А с другой стороны, все уже истосковались по мероприятиям и очевидная потребность того, чтоб куда-то выходить, социализироваться, а не сидеть дома в четырех стенах.

Юлія Світлична зізналася, що це перший культурний захід, який вона відвідала з початку карантину.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Все було закрито, але дуже радію такій можливості й надзвичайно важливо, коли в Харкові є такі сучасні події, де люди можуть розслабитися й отримати задоволення.

Для харків’ян музиканти виконали всесвітньо відомі хіти класичної музики.

Юлія Котелевська, Світлана Сухомлин. Дмитро Поздняков.