У Харкові відбувся футбольний турнір з нагоди Дня журналіста

10 Червня 2019

Футбольний турнір з нагоди Дня журналіста. Цими вихідними між депутатами, держслужбовцями та журалістами відбувся дружній матч.

Змагання з міні-футболу приурочили до Дня журналіста. Саме працівники цієї професії завжди знаходяться у центрі подій, а люди мають змогу знати, що коїться навколо.

Микола Титов, депутат Харківської обласної ради, перший віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Журналісти – це 4 влада, сьогодні вона в нас перша, оскільки все заради них. Сьогодні ми покинули кожен свої справи для того, щоб поспілкуватися з вами у спортивних змаганнях. Ви своїм життям, своєю роботою показуєте приклад для всіх.

Турнір із міні-футболу зібрав на одному полі журналістів, депутатів та держслужбовців.

Володимир Скоробагач, заступник голови Харківської обласної ради

С детства занимаюсь разными видами спорта и считаю его неотъемлемой частью своей жизни, – сказал заместитель председателя облсовета.  Футбол считается самой распространенной игрой в мире и захватывает многих, поэтому именно этот вид спорта был выбран для проведения сегодняшнего турнира, приуроченного ко Дню журналиста.

Віктор Детюк, завідувач сектору у справах молоді та спорту Валківської райдержадміністрації

Це моя професія, я в адміністрації відповідаю за спорт, тому підтримуємо форму, бігаємо за ветеранів, допомагає. Працюємо з дітьми також, так що тримаємо себе в тонусі.

У впертій боротьбі перемогу здобула команда держслужбовців з рахунком 4: 1. Переможці турніру отримали медалі та кубки.

    Юлія Котелевська.