У Харкові відбулася зустріч Святослава Вакарчука з молоддю і громадськими активістами

29 Жовтня 2018

У Харкові відбулася зустріч Святослава Вакарчука зі студентами юридичних факультетів, іншими представниками молоді та громадськими активістами. 

«Верховенство права в Україні»  – такою була обрана загальна тема публічної зустрічі –дискусії Святослава Вакарчука зі студентами юридичних факультетів та представниками громадських організацій.

Лідер гурту «Океан Ельзи» на цей раз приїхав до Харкова як громадський діяч та член Наглядової ради Центру економічної стратегії.

Питання, яке поставив пан Вакарчук аудиторії, стосувалося громадянських прав та свобод в українському суспільстві та чи існують вони на практиці.

Крім того, у своїй лекції Святослав Вакарчук звернув увагу на необхідність підвищувати рівень юридичної освіти.

Святослав Вакарчук

Така важлива проблема, як повне переосмислення юридичних принципів в країні. Ми мусимо навчати їх по принципам, про які я попередньо говорив. А ми продовжуємо навчати їх переліку тих законів і актів, і всіх кодексів, які існують, хоча ці кодекси змінюються і в тому немає сенсу. Замість того, юристів потрібно вчити широкому мисленню, логічним причинно-наслідковим зв’язкам,  аналізу і вмінню брати на себе відповідальність.

Після лекції присутні мали змогу поставити свої  питання пану Вакарчуку та висловити пропозиції та побажання з приводу змін у правовому полі України. На питання,  ким бачить себе Святослав Вакарчук сьогодні: громадським діячем чи все ж таки музикантом, Вакарчук відповів, що зробив вибір у бік громадської діяльності.

Ольга Сітковська, Дмитро Поздняков.