У Харкові відбулась акція протесту проти  призначення Міністром освіти Сергія Шкарлета

29 Грудня 2020

У Харкові, біля облдержадміністрації відбулась акція протесту проти  призначення Міністром освіти Сергія ШкАрлета

На думку учасників акції, Шкарлет не може очолювати Міністерство освіти через плагіат у його наукових роботах, зв’язки із “Партією регіонів” та скандали, у які він потрапляв, поки виконував обов’язки Міністра. Зокрема, йдеться про ідею зробити ЗНО необов’язковим. Детальніше про подію розкажемо у наступних випусках «Вечірніх новин».

Дар’я, представниця організації «Солідарна молодь Харківщини»

Ми вийшли на протест проти призначення Міністром освіти Шкарлета, через те що він є плагіатором, представник регіональної влади, перебіжчик. Ми вважаємо, що люди, які писали незаконними шляхами свої роботи, які від нас вимагають проходити перевірки на антиплагіат, що є цілком нормальною практикою, самі пишуть свої роботи без дотримання таких вимог. Перебуваючи на посаді Міністра освіти, він не забезпечив викладачів, вчителів засобами захисту і показав свою байдужість до вчителів у період пандемії коронавірусу.

Денис Шаповалов, функціонер громадської організації «Українські студенти за свободу»

Сергій Шкарлет – це людина, яка буде руйнувати освіту. Це протеже Табачника. І він не буде хороший міністр, точно, це сильний кидок назад для освіти. Ми запалили коробку, розфарбовану в кольори України з написом «Освіта», тому що це символ державності, освіти, і влада просто спалює гроші, призначаючи таких міністрів, «хороших» людей.