У Харкові в самому центрі міста виступив музикант та співак Сергій Бабкін

17 Липня 2020

Концерт просто неба зібрав майже кілька сотень людей. У Харкові в самому центрі міста виступив музикант та співак Сергій Бабкін з піснею, яка вже стала  хітом.

У парку Шевченка відомий український музикант Сергій Бабкін виконав популярний сингл «Єви і Адами». Відеокліп на цю пісню вийшов в жовтні минулого року. В ньому музикант знявся зі своєю дружиною Сніжаною. Несподіваний концерт біля фонтану зібрав чималу кількість глядачів.

Ася, глядачка

Я знаю многие его песни, из последнего, то что я постоянно слушаю «Де би я», «Еви і Адами», «Крізь сльози». Для меня его творчество очень важно, так как я учусь на режиссерском факультете и мы применяем его музыку в своих постановках. Так как она очень душевная и передает абсолютно любое настроение.

Супроводжували виступ популярного музиканта професійні танцори.

Ігор Кулєшин, танцюрист

Мы танцуем танец. Его нельзя никак охарактеризовать каким-то определенным стилем. В своем стиле. Мы вообще сопровождаем многих артистов нашей страны на разных концертах, клипах.

Наталія, глядачка

Сьогодні це було не очікувано, ми ходили повз і застали тут зьомку. І у нас лише позитивні емоції. Я навіть встигла тут станцювати. Атмосфера тут надзвичайна.

Дарина, глядачка

Я не скажу, что у меня есть какие-то любимая песня. Мне просто интересно его творчество. Мне интересно его слушать.

Виступ Сергія Бабкіна покажуть на День Незалежності на одному з Національних каналів.

Олена Верекомська, Макс Артамонов