У Харкові суд розглядав адміністративну справу про притягнення до відповідальності господаря собаки, яка накинулася та покусала іншого пса

7 Лютого 2020

У Харкові суд розглядав адміністративну справу про притягнення до відповідальності господаря собаки, яка накинулася та покусала іншого пса. Нагадаємо, ввечері 9 грудня посеред вулиці бійцівський пес напав на лабрадора. Очевидці кажуть, що господар агресивної тварини гуляв зі своїми собаками без повідків та намордників.

Так майже два місяці тому рятували Рона від нападу бультер’єра. Бійцівський пес вчепився в голову лабрадору та не хотів його відпускати. Собаку лікували півтора місяця: наклали шви на голову та рятували око, аби тварина не осліпла. У суді власник бультер’єра визнав, що його собаки гуляли вулицею без повідка, однак переконує, ніби один із псів був у наморднику. За його словами власниця лабрадора –  Наталія почала бити одну з собак по голові, після чого намордник у тварини впав і вона напала на лабрадора.

Максим, власник бультер’єра

Мой кобель подбежал к кобелю Наталии Трофимовой и начал возле неё прыгать, чем ее, конечно же, напугал. Наталия начала бить по голове моего кобеля краем кожаного поводка.  Собака моя была в наморднике, её били по голове и, вследствие этого, был укушен лабрадор.

Наталія переконує, що пес накинувся на лабрадора зненацька.

Наталія, власниця постраждалого лабрадора

Він напав одразу. Мій лабрадор, враховуючи йго поважний вік, йому 12 років скоро, він йшов спокйно. Він навіть не зрозумів, що трапилось, собака підлетіла і одразу вчепилась в голову. Ми, дорослі люди, ми не встигли ніяк відреагувати.

Суд викликав свідка, який того вечора був разом з Наталією. Він також стверджує, що бультер’єр був без намордника та несподівано  накинувса на лабрадора.

Чи бачили ви, як хазяйка лабрадора била собаку особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, по голові ручкою кожаного повідка? -Я бачив, що вона відбивала його собаку від іншої собаки, коли вона схопила. -Тобто це було після того, як собака напала на її собаку?- Так, я бачив це.

За словами Наталії, після інциденту власник бультер’єра продовжує гуляти зі своїми собаками без повідків та намордників.

Наталія, власниця постраждалого лабрадора

Эти случаи были зафиксированы, были поданы соответствующие заявления в правоохранительные органы. Человек, несмотря на то, что произошло 9 декабря, точно также придерживался старой линии поведения, нарушал правила выгула в общественных местах.

Після заяви в поліцію правоохоронці провели з Максимом профілактичну бесіду. Розгляд справи затягнувся до пізнього вечора і на момент підготовки сюжету рішення ще не було оприлюднене,  втім, «Вечірні новини» будуть стежити за перебігом подій  у цій справі.

Ксенія Ручка, Євгеній Карпенко.