У Харкові ремонтують обласну дитячу лікарню

17 Грудня 2018

На Харківщині активно оновлюються заклади охорони здоров’я. Один із таких – обласна дитяча клінічна лікарня. У ній повністю замінили вікна та фасад, а також систему опалення та освітлення.

Обласній дитячій клинічній лікарні вже понад півстоліття. За рік тут лікується близько 13 тисяч дітлахів, ще 45 тисяч отримують допомогу амбулаторно. Чотириповерхова стара будівля із сірими стінами – такий вигляд ще на початку року мала лікарня. Тепер вона геть інша.  Тут повністю утеплили та замінили фасад, а також утеплили дах лікувального корпусу.

Георгій Муратов, директор КНП ХОР “Обласна дитяча клінічна лікарня”

Что очень важно. Это большие капиталовложения в инфраструктуру и энергоэффективность. Делается большой объем работ по утеплению фасада. Сейчас мы видим, уже стало в больнице тепло.

Крім того, у лікарні повністю замінили систему опалення та встановили майже півсотні нових радіаторів, розповідає директор.  У комплексі це все дозволяє скоротити витрати на комунальні послуги.

Георгій Муратов, директор КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»

Подобного капитального ремонта, с такими суммами у нас не было никогда.

Оновлення лікарні відбувається за ініціативи та підтримки голови області Юлії Світличної. Тож подивитись, в якому стані медзаклад зараз, губернатор завітала особисто.  Колективу лікарні вона подарувала сертифікати на нове обладнання. Для обстеження малечі закупили гастро- та ендоскоп.

Сьогодні це обладнання ваше, і я дякую вам за роботу

Цьогоріч під реконструкцію потрапили понад тридцять медичних установ по всій області. За словами губернатора, це стало можливим завдяки обласним коштам та міжнародній підтримці, зокрема, Європейського інвестиційного банку.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Звичайно, особливу увагу ми приділяємо медичній сфері, яка працює і з дітьми. Паралельно із ремонтами закуповуємо нове обладнання і устаткування для того, щоб була можливість нормально лікуватися і ставити діагнози. Для цього ми використовуємо всі можливості.

Розвитку медичної сфери та оновленню лікарень на Харківщині приділяється велика увага. Це питання знаходиться на особистому контролі губернатора.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.