У Харкові попрощалися з бійцем батальйону Донбас- Україна Антоном Безверхнім

17 Травня 2019

Сьогодні  у Харкові попрощалися з бійцем батальйону Донбас-Україна Антоном Безверхнім, на псевдо Пітбуль. 14 квітня він загинув в районі Новозванівки від кулі снайпера.

Двадцятип’ятирічний Антон Безверхній пішов на війну минулоріч  за контрактом. Був гранатометником у батальйоні спецпризначення Донбас – Україна окремої механізованої бригади.

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військомату 

За час проходження служби зарекомендував себе мужнім, стійким військовослужбовцем, за словами друзів, не прятався за спинами побратимів, але снайпер попав йому у горло і, на жаль, Антон Вікторович загинув.

Антон служив разом із харківською «Відьмою» – Яною Червоною, яку поховали у Харкові на початку квітня.  Тяжко сприйняв її загибель, поклявся помститися за посестру, навіть зробив власний прапор. Саме ним накрили тіло бійця під час поховання.

Антон любив собак, навіть на службу привіз добермана. Згодом купив щенят-пітбулів, одного з яких віддав побратимові. Добрий, веселий, ні в чому не відмовляв, командир взводу, до якого дослухались люди,  – так розповідає про побратима боєць Войтас.

Сергій Войтас, боєць батальйону Донбас

Я пришел с отпуска, он был как раз у нас уже в батальйоне, анкету когда заполнял, сразу мы с ним сдружились, потом он собаку привез, добермана. У него поменялся смысл жизни.  Коли він прийшов сюда, він осознав повністю що до чого, не надо отдавать свою землю, надо защищать ее.

Посестра Пітбуля – Ксена – хоче взяти до себе вихованця Антона – щеня на призвісько Буч.

Марина Валицька (Ксена), боєць батальйону Донбас

Він себе асоціював з бійцівським таким псом, тож йому той позивний дуже доречний. Познайомились ми влітку минулого року, на підгрунті любові до собак. Добра людина була, розумна, щирий побратим, життєрадісний, я втратила друга, а Україна втратила героя, він захищав до останнього.

На сьогодні на Донбасі загинули вже 195 героїв-жителів Харківської області, які захищали незалежність та цілісність України.

Оксана Кириченко, Макс Артамонов.