У Харкові поховали Андрія Маслова з позивним «Футболіст»

У Харкові поховали Андрія Маслова з позивним «Футболіст»
24 Травня 2018

Андрій Маслов загинув двадцять першого травня у бою на околиці селища Південне, що на Донеччині. Попрощатися з військовим зібралися кілька сотень людей.

На міському кладовищі № 18 сьогодні прощалися з Андрієм Масловим – військовослужбовцем, який загинув у боях на Донеччині. Він народився у Новопокровці, з юнацтва захоплювався футболом. Грав у складі кількох футбольних команд, за що і отримав на передовій позивний «Футболіст». До зони бойових дій він потрапив у складі батальйону «Донбас».

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військомату

В 2015 році він пішов захищати Україну, свободу, незалежність. Був на нульовій позиції. Був на лінії зіткнення завжди.

На початку квітня Андрій Маслов став командиром протидиверсійної групи в складі двадцять четвертої механізованої бригади. Двадцять першого травня він загинув на околицях селища Південне у бою з диверсійною группою.

Микола Ворошнов, позивний «Канада»

Для нього дуже боліла та ситуація, яку ми маємо у нас в країні. Він намагався щось змінити. Не тільки там, відвойовуючи, прокопуючи ту землю, прориваючи метр за метром. Але він також намагався щось змінити тут.

Андрій загинув у свій тридцять перший день народження. У нього залишилися дружина та піврічна дитина. В останню путь бійця провели трикратним збройним залпом.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков