У Харкові побили фельдшера «швидкої»

10 Січня 2020

Бійкою та побоями  у різдвяну ніч завершився для фельдшера невідкладної допомоги виїзд на виклик у Харкові.   Медиків викликали батьки для чотирирічної дівчинки,  якій було зле. Але дитину оглянути не вдалося, бо між батьком дівчинки, який був, за словами медиків, напідпитку та фельдшером виник конфлікт, який зрештою завершився бійкою.

Евеліна Черепахіна, прес-офіцер Московського відділу поліції

Бійка відбулась на вулиці біля карети швидкої допомоги. Чоловік вибіг за лікарем та почав його бити, зі слів лікаря. За його словами, лікар поводив себе некоректно, тому до дитини його не пустили.

Фельдшер повідомив, що  у  квартирі, звідки надійшов виклик,  оглянути дитину йому не дозволили, проте накинулися із кулаками і навіть забрали телефон. У Центрі екстренної медичної допомоги розповідають, як все було.

Віктор Забашта, директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Запропонували шпиталізацію до дитячої інфекційної лікарні.  Натомість вихопив батько дівчинки телефон у лікаря і завдав йому кілька ударів. По голові, в область паху. Лікаря було відправлено до лікарні швидкої допомоги і обстежили. На сьогодні він уже пішов додому.

За словами правоохоронців, харків’янин, який викликав швидку, переконує, що  начебто саме  лікар вів себе некоректно, тому до дитини його не допустили.  У поліції говорять, що раніше правопорушення у зазначеній родині не фіксувалися  і обіцяють розібратися у ситуації.

Евеліна Черепахіна, прес-офіцер Московського відділц поліції

За даним фактом слідчими Московського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 125 Кримінального Кодексу України «Умисні легкі тілесні ушкодження». Максимальна санкція передбачає до 1 року виправних робіт.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі дії, направлені на встановлення свідків та очевидців події та з’ясування всіх обставин.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков