У Харкові побував народний артист України Володимир Гришко

13 Лютого 2020

Народний артист України Володимир Гришко кілька днів провів у Харкові. Тут він шукав  юні таланти, які хочуть навчатися у нього.  Під час одного з прослуховувань Гришко знайшов час і для «Вечірніх новин».

Це вже другий набір дітей до вокальної академії Володимира Гришка.  Півроку тому було відкриття. Зараз маестро приїхав послухати бажаючих. Ми потрапляємо на хвилюючі моменти прослуховування.

Здібності Сергія  Володимир Гришко оцінює високо вже після 5 хвилин роботи.  Дає рекомендації батькам хлопця та  пророчить  малому конкурси світового масштабу.

Маестро знаходить час і на спілкування з нами.

Володимир Гришко, народний артист України 

Головне в дитині – відкрити голос, він, як бутон квітки, ви зараз бачили – прийшов трошки і все голос «полетів».

Головне для педагога – стати другом для учня, щоб той наважився розкритися.  Саме такі викладачі були і в нього – згадує народний артист, серед них – і великий Лучано Паваротті.

Володимир Гришко, народний артист України 

Скоро у нас стартує проект, який ми привеземо до Харкова. Стартує мій ювілейний рік,  називається «Виват, Паваротти» і присвячений моєму вчителю – Лучано – партнеру  по сцені.

Наразі, говорить маестро, важливо розвивати мистецтво та класичну музику, бо вона  може врятувати Україну.

Володимир Гришко, народний артист України 

Україна хворіє зараз, тяжко хворіє, саме культура, діти, молодь, які будуть тут, а не за кордоном, вона вилікує Україну, саме українська пісня буде лікувати наші душі.

Підтримка для метра  – родина  – Володимир  має трьох дітей, наймолодшому – лише рік. Особливих зіркових секретів не має.

Володимир Гришко, народний артист України 

Після нового року дієти не було, повертаюсь до спорту, співак не лише голос, а й обмежений строгий режим – не палити, не вживати алкоголь, і позитивний настрій. Встав зранку, посміхнувся, і сказав: «Яка я красива, який я талановитий».

Скрізь із собою Гришко бере свого песика Кізю, мовляв, для нього він – друг і колега.

Анна Почапська, Євген Сєріков.