У Харкові горів будинок на Бєлгородському шосе

26 листопадаа 2019

Пожежа у новому будинку по Бєлгородському шосе, 34 сталася сьогодні вдень.  Поруч із цим будинком знаходилися ще десятки котеджів, що будуються, пожежні вчасно загасили вогонь, ніхто не постраждав. Подробиці пожежі – у сюжеті наших журналістів.

За словами рятувальників, ймовірною причиною пожежі стали необережність при проведенні робіт, при будівництві зварювальним апаратом. Щоб зняти наслідки пожежі, нашій знімальній групі потрібно було пройти неабиякі паркани. Проте заїхати вдалося з іншого боку паркану. За словами людей, які розбирали наслідки пожежі, власник на місце події не з’являвся. У службі ДСНС розповіли про подробиці.

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС Харківській області 

У 12 годин надійшло повідомлення на 101 про пожежу, що сталася в Київському районі, за адресою: Бєлгородське шосе 34, к місцю пожежі були направлені наші три відділенні з автоцистернами, по приїзду було встановлено, що горить утеплювач житлового будинку, це житловий будинок, площа пожежі склала більше 250 квадратних метрів, вже у 12:34 –локалізована, а в 13:56 ліквідована. При пожежі ніхто не постраждав.

Зараз  в причинах пожежі розбиратимуться спеціалісти.

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС Харківській області

На місці працювали наші спеціалісти та поліція по встановленню причин пожежі, перевірка зараз, попередня причина – при проведенні зварювальних робіт

Анна Почапська, Дмитро Поздняков