У Харкові евакуювали школярів через запах газу

20 листопадаа 2020

У Харкові евакуювали понад тисячу школярів через запах газу. Інцидент стався у 162 школі, близько 11:30. Директорка закладу  зателефонувала в екстрені служби та повідомила, що в приміщеннях відчувається сильний запах газу. Дітей  вивели на вулицю. На місце приїхали рятувальники, поліцейські та карета «швидкої». Медична допомога нікому не знадобилась.  Через годину навчання продовжили. Обставини події з’ясовує поліція.

За попередньою інформацією, двоє восьмикласників розпилили перцевий балончик у шкільному туалеті.  На їхніх батьків будуть оформлені адмінпротоколи через невиконання  батьківських обов’язків.  Санкція статті передбачає штраф от 1700 до 3400 гривен.

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області

До приїзду наших підрозділів адміністрація цієї школи вивели на свіже повітря близько 1200 учнів та вчителів. Потім приміщення, де були запахи, відкрили вікна. Ну а потім, коли прибули наші підрозділи, обговорили, пройшлись по всім приміщенням, по коридорам і вже ніякої небезпеки не було і адміністрація прийняла рішення, що заняття продовжуються.