У Харкові – черговий весільний бум

20 Лютого 2020

20.02.20 – чергова красива дата у цьому році і черговий весільний бум у Харкові. Лише у  Центральному Палаці одружень пар бажаючих скріпити свої відносини Узами Гіменея було більше 60. До того ж, заяви подавали протягом дня.

Является ли ваше желание вступить в брак искренним взаимным и свободным?

Не зважаючи на те, що сьогодні будній день, а на календарі – зима  це питання лунає сьогодні у Центральному Палаці одружень десятки разів. Чергова красива дата стала причиною чергового весільного буму.

Олександр і Світлана познайомились близько року тому. Заяву подали у січні. Дату обрали не випадково:

Олександр Мірошник і Світлана Мірошник

Я выбрала специально, потому что там получаются три двадцатки. Дата – не особо, думаю, Как-то повлиять, Но как внутренний стимул, как привязка к какому-то восприятию – это да.

Неля і Микола знайомі вже 10 років. Вони вірять у магію цифр і вважають, число 20 для них – особливе.

Неля Пономарьова і Микола Салтовець 

У меня День рождения 20-го июня, но 20 – число мне очень нравится, цифра для меня такая знаковая, поэтому 20.02. Двойка, усиленная нулем. Что тут говорить, тем более я женюсь на красавице, умнице. Тут беспроигрышный вариант.

На сьогодні заяви на реєстрацію шлюбу у Центральному Палаці одружень подали понад 60 пар і до кінця дня ця цифра може суттєво збільшитись, адже заяви надходять протягом всього дня – розповіли у закладі. Шлюби тут сьогодні реєструють від самого відкриття з 9-ї години. Церемонії проходять у трьох залах – великій і двох малих.

Наталія Сіренко, нач. Харківського міськ. відділу ДРАЦС Східного міжрег. Управління Міністерства юстиції 

Від 30 до 50 пар ми реєструємо щочетверга, взимку – це трошки менше, влітку – трошки більше. Це досить багато пар мали бажання зареєструвати шлюб в цей день, і у кожної пари були свої причини на реєстрацію – хтось вірить в магію цифр, хтось складав цифри і у них виходила вісімка, тобто знак нескінченності. Сьогодні всі пари на щось опиралися перед тим, як обрати цю дату.

А оскільки через день ще одна красива дата – 22.02.20, у Палаці одружень готуються до чергового весільного буму.  На сьогодні вже подано кілька десятків заяв.

Ірина Дергоусова, Євген Карпенко.