У Харкові активісти пікетували Генеральне консульство Росії

8 Лютого 2019

У Харкові сотня активістів пікетувала Генеральне консульство Росії. Акцію протесту спонукала інформація про призначення нового консулу держави-агресора.

За інформацією активістів, сьогодні у Генконсульстві Російської Федерації мало відбутися представлення нового дипломата. Водночас, за словами представників Нацкорпусу, у дипломатичному представництві готувалося зібрання громадських організацій, пов’язане з майбутніми виборами Президента України. Це викликало обурення громадськості.

Костянтин Немічев, голова Харківської обласної організації ПП «Національний корпус»

Ми не допустимо, щоби люди, які привели війну до нас, в Україну збиралися й про щось спілкувалися. Наскільки розумію, про тему виборів, тому ми не допустимо цього.

За даними поліції, біля Генконсульства зібралися майже сто активістів.

Юрій Лихота, керівник Харківського обласного штабу НВР «Правий сектор»

Наша головна мета – подивитися, хто прийде вітати їх, коли в Україні війна, позначити ту антиукраїнську мерзоту, яка розповідає, що Путін і Росія – це добре.  Наша мета – якщо людей не буде – то це наша мета досягла цілі, щоби до них не приходили прихильники з українськими паспортами. Наша мета – показати всім антиукраїнським силам Харкова, що ми їх контролюємо і ми їх побачимо.

Активісти спробували потрапити до консульства, дзвонили у двері установи, але до учасників акції ніхто не вийшов.  Близько третьої години учасники пікету розійшлися. За громадським порядком стежили близько 30 силовиків.

    Оксана Кириченко.