У Харківському районі продовжується реконструкція дитячого садочку

5 Серпня 2019

У місті Південне, що у Харківському районі продовжується реконструкція дитячого садочку та будівництво ще одного корпусу. Роботи розпочали наприкінці минулого року. А вже до кінця цього року оновлений заклад відкриє свої двері для дошкільнят.

Проблема нестачі місць для дошкільнят у Південному стояла гостро не один рік. Дитсадок у місті один, і він вже давно переповнений: розрахований на 75 дітей навчальний заклад відвідували майже 150 вихованців. Крім місцевих малюків, сюди привозять дітей з сусідніх Березівки, Артемівки та Буд. Тож будівництву нового садочка місцеві дуже радіють.

Маргарита, місцева мешканка

Мы в ожидании чуда, потому что, действительно, это большое событие для нашего маленького города. И мы очень рады, что мы развиваемся, нам помогают благодаря Юлии Александровне. Конечно, мы ей благодарны очень.

Син Маргарити – Матвій вже навчається у школі, до нового садочку вже невдовзі буде водити маленького братика.

Матвій

По сравнению со школой садик – это рай просто. Потому что там – учиться, учиться, перемены коротенькие, а в садике ты просто свободен от всего.

Будівництво дитячого садочку розпочали наприкінці минулого року за ініціативи голови області Юлії Світличної. Сьогодні губернатор приїхала до Південного особисто подивитися на хід робіт.

Юлія Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації

Пообщались с мамами, пообщались с детьми, которые очень этого хотели. Приняли такое решение, разработали документацию, финансирование привлекли из государственного бюджета и за счет местных возможностей. И теперь уже более 60% детского сада сделано. Будем продолжать работы, я думаю, что как раз в зимний период мы откроем новый детский сад, который расширит возможности.

Новий садочок буде відповідати всім сучасним вимогам та стандартам.  Просторі групи, сучасний харчоблок, медичний кабінет з ізолятором та процедурною.

Олена Варадова, завідувачка Південноміського дошкільного закладу (ясла–садок)   

Коли все це буде здано в експлуатацію, садочок зможе прийняти понад 200 дітей, я думаю, черги у нас не буде. Ми зможемо задовольнити потреби всіх батьків, вони зможуть спокійно привести до нас дітей, піти на роботу.

Новий корпус має три поверхи. Сьогодні там вже закінчені всі роботи з підведення та підключення комунікацій.

Євген Логінов, підрядник

Сейчас ведутся отделочные работы. Первый, второй этаж практически готов, заканчиваем третий этаж. Закончена система вентиляции, 50% фасада выполнено и заканчиваем кровлю.

Разом із будівництвом нового корпусу триває і реконструкція існуючої будівлі.

Євген Логінов, підрядник

Необходимо заменить старые окна на новые, а то они не соответствуют нормативам. Сделать внутреннюю отделку старого здания и сделать утепление фасада старого здания.

Створення сучасних дошкільних закладів знаходиться на особистому контролі губернатора.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Будем двигаться и дальше, в этом году планируем открыть 15 новых детских садов – это около 1500 дополнительных мест для деток. Всего за 3 года последних открыли 57 детских садиков.

Що стосується оновленого дитячого садочка у Південному – він відкриє свої двері для дошкільнят вже до кінця цього року.

Юлія Котелевська.