У Харківському національному університеті внутрішніх справ – випуск молодих фахівців

1 Липня 2019

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск молодих фахівців. Понад тисяча випускників отримали дипломи про вищу освіту, з них майже сто – з відзнакою. На заході побували і наші кореспонденти.

Юлія Лисичкіна отримала диплом бакалавра з відзнакою. Каже, вдячна університету не лише за знання, а й за те, що тут познайомилась з майбутнім чоловіком.

Юлія Лисичкіна, випускниця  Харківського національного університету внутрішніх справ

Зробив відразу пропозицію – тут на плацу, після цього я вийшла заміж, тому дуже вдячна університету, він перевернув моє життя. Було цікаво вчитися, не те, щоб складно, а коли цікаво, всі складнощі протікають дуже швидко.

Юлія планує продовжити навчання в магістратурі.  Протягом всього часу у навчанні студентку підтримували рідні. А ось Валерія опанувала у виші вже другу вищу освіту і розмірковує над пропозиціями щодо роботи, що вже отримала.

Валерія, випускниця Харківського національного університету внутрішніх справ

У меня было очень огромное желание поступить в этот университет, я сюда шла целенаправленно, каждый день приходила получать новые знания, и вот результат моих успехов, моей целеустремленности.

Серед студентів-випускників – майбутні працівники судів, прокуратури, фіскальної служби, юридичних фірм, Національної поліції України та інших органів.

Дмитро Швець, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ

Я впевнений, що фахові знання, які вони отримали в університеті, обов’язково стануть їм у нагоді у професійному та кар’єрному зростанні. Це дійсно фахівці, які будуть працювати на благо нашої держави, захищати закон, працюватимуть над захистом громадян нашої держави.

Більшість молодих фахівців іще під час навчання визначилася із подальшим місцем роботи. Керівництво вишу побажало випускникам не зупинятися, розвиватися в обраній професії й продовжувати навчання протягом всього свого  подальшого життя.

Андрій Польотов, Оксана Кириченко, Євген Сєріков