У Харківській облдержадміністрації обговорили підготовку до нового опалювального сезону

12 Вересня 2019

У Харківській обласній адміністрації обговорили  підготовку до нового опалювального сезону. Часу залишилось не багато, тож всі невирішені питання, які залишились, керівництво області закликає вирішити негайно.

Під час селекторної наради, на якій були присутні заступники голови Харківської облдержадміністрації, представники департаментів та комунальних підприємств, визначили найголовніші питання, які необхідно вирішити у найкоротші строки.

Вадим Данієлян, заступник голови Харківської облдержадміністрації

У нас еще остается несколько территорий. В том числе и город Харьков. Все структурные подразделения, все предприятия, территории знают, задачи поставлены. По проблемным вопросам – это, конечно же, получение номинаций для предприятий, а также расчеты за электричество, за электроэнергию,  и вовремя подготовить котельные для запуска осенне-зимнего периода.

Вже за кілька тижнів розпочнуть пробний запуск системи, розповідає головний інженер комунального підприємства «Харківські теплові мережі». Після чого можна буде усунути дефекти, які існують у мережах. Загалом на сьогодні вже більш ніж на 90% область готова до опалювального сезону.

Олексій Лука, головний інженер КП «Харківські теплові мережі» 

Котелен районных у меня 95% подготовлено, квартальных – 93%. Жилой фонд подготовлен почти на 100%. По подготовке центральных тепловых пунктов у меня  92% подготовлено. По сетям получается у меня подготовка 93%. Про ремонту ИТП – 100%.

Олексій Лука зазначає, що триває оновлення магістралей.  Близько 20 кілометрів основних магістральних мереж було замінено, говорять на підприємстві.

У цілому по області житловий фонд підготовлений майже на 90%.

Готові до зими і дорожники. Вони зазначають, що Харківщина має найбільше заготовленої солі серед усіх областей України.

Сергій Пляка, заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській обл.

Практически 40% от необходимой на весь зимний сезон соли уже на складах области. И при плане 60% заготовки соли до 1 ноября, мы в плане все заготавливаем и идет планово каждый день, каждую неделю поставка соли идет. Мы даже знаем – у нас в пути 18 вагонов. Что касается заготовки песка – практически 60%.

Нагадаємо, напередодні голова області провела нараду щодо функціонування в осінньо-зимовий період господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Нагадаю всім, хто загубився у часі, що підготовка до опалювального сезону цього року почалася одразу після закінчення опалювального сезону минулого року. Тому було предостатньо часу, щоб і фінансово, і інформаційно, і інфраструктурно  підготуватися і підготувати свої райони і міста до проведення зимового періоду і опалювального сезону в цілому у Харківській області. Нагадаю, що відповідальність лежить на місцевих органах виконавчої влади та керівниках районних державних адміністрацій до підготовки до опалювального сезону та зими.

Наразі на 100% підготовлений житловий фонд у Ізюмському, Барвінківському, Близнюківському районах та у  місті Лозова. Питання підготовки області до опалювального сезону знаходиться на особистому контролі голови області Юлії Світличної.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.