У Харківській області цьогоріч провели провели масштабні роботи з оновлення автодоріг

20 листопадаа 2018

Ділянка дороги Київ-Харків-Довжанський від Харкова до кордону з Донеччиною відновлена повністю. Про це повідомила голова області Юлія Світлична.

Автодорога Київ-Харків-Довжанський. Її протяжність від Харкова до Донецької області – сто тридцять кілометрів. Це – ділянка поблизу Чугуєва. Звідси – сто вісім кілометрів до кордону з Донеччиною. Дорожники Харківщини звітують – цей автошлях тепер комфортний та безпечний.

Сергій Пляка, перший заст. начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Ми за 2 роки відновили 93 кілометри покриття. І на сьогоднішній день ми маємо комфортний проїзд від самого Харкова через Ізюм до кордону з Донецькою областю.  Крім цього, у нас в минулому році було закінчення робіт по відновленню мосту через річку Сіверський Донець в місті Ізюм.

За два роки на ремонт цієї ділянки витратили майже вісімсот мільйонів гривень – каже Сергій Пляка.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Крім 93 кілометрів нижніх шарів, ми влаштували за 2 роки 28 кілометрів верхнього шару з щебнево-мастикового асфальтобетону. Це від Ізюма до кордону з Донецькою областю, в районі Закомельського, Веселого і інші ділянки.

Нині ремонт доріг знаходиться на особистому контролі очільниці регіону Юлії Світличної. Сьогодні на своїй сторінці у «Фейсбуці» губернатор написала наступний пост щодо відновлення цього автошляху.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Відтепер усі 130 км від Харкова до Донецької області комфортні та безпечні.

Дорога М-03 відновлена повністю!

Таких масштабних робіт на автошляхах Харківщини не було десятиліттями – зазначає радник глави області Павло Федосенко.  Цього року вдалось завершити ремонт на кількох важливих напрямках.

Павло Федосенко, радник голови Харківської облдержадміністрації 

В первую очередь  – это трасса Харьков-Ахтырка, которая сейчас является, наверное, лучшей в Украине, на открытие которой приезжал Президент. Дорога Киев-Харьков-Должанский до границы со Славянском.

Також, зазначає Павло Федосенко –  цьогоріч були проведені ремонтні роботи на вісімдесятьох дорогах місцевого значення, які з 1 січня перейшли на баланс обласної адміністрації.

Павло Федосенко, радник голови Харківської облдержадміністрації

Было создано специальное госпредприятие «Дороги Харьковщины», которое занимается ремонтом. Сейчас все ремонты закончены. Более того, на части объектов удалось перевыполнить нормы, в частности – от экономии средств при проведении тендеров «Прозорро». Это дорога на Липцы. Ее сделали больше, и продолжат делать в следующем году.

Цьогорічний план вдалось виконати повністю – кажуть в обладміністрації та у Службі автомобільних доріг.

Кристина Загребельна, кореспондент

Сезон ремонтних робіт на дорогах області завершений. Загалом цього року на Харківщині відремонтували понад 200 кілометрів автошляхів державного значення. На це спрямували 2 мільярди гривень з різних джерел.

 Кристина Загребельна, Дмитро Поздняков, Віктор Сєріков.