У Харківській області місцеві продовжують палити сухостій і спричиняти пожежі в екосистемах

30 Квітня 2020

У Харківській області місцеві продовжують палити сухостій і спричиняти таким чином пожежі в екосистемах. Тільки минулої доби, 29 квітня, рятувальники здійснили 23 виїзди на гасіння пожеж сухостою та сміття, які знищили біля 32 гектарів рослинності у природних екосистемах. Серед найбільш масштабних пожеж – горіння сухостою на відкритому просторі поблизу міста Балаклія. Там горіла суха трава, очерет та дерева на площі 10 гектарів.

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області

Коли до нас надійшло повідомлення про цю пожежу, то багато було інформації, що там поруч склад боєприпасів Міністерства оборони, я хотів би сказати, що пожежа була з іншого боку міста Балаклія. До цієї пожежі було залучено 4 одиниці  спеціальної техніки, ну і о 15.55 пожежа вже була ліквідована. Ця пожежа розпочалася 29 квітня,  і в 15:35 30 квітня пожежа була ліквідована.Основна причина пожеж в екосистемах, що сталися – це спалювання сухої трави минулорічної.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях.