У Харківській області активно проходить оздоровча кампанія

11 Червня 2019

У Харківській області активно проходить оздоровча кампанія. Діти регіону проводять канікули у таборах Харківщини та інших регіонів України, зокрема – на Чорному та Азовському морях. Також обласна адміністрація тісно співпрацює з представниками дипломатичних місій, що дає можливість вдало організовувати поїздки дітей за кордон на відпочинок.

На сьогодні в Харківській області організовано відпочинок дітей, де враховані інтереси, у першу чергу, соціально незахищених верств населення. За інформацією обласної влади, в регіоні стовідсотково діти пільгового контингенту будуть безкоштовно охоплені літнім відпочинком.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Хочу сказати, що ми плануємо оздоровити не менше 7 тисяч дітей пільгового контингенту, тобто абсолютно безкоштовно за рахунок коштів обласного бюджету, хочу сказати, що це є для нас пріоритетним питанням, на якому постійно наголошує голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

Отримати путівку за рахунок коштів бюджету можуть діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників бойових дій, внутрішньо переміщені особи. А також діти з особливими потребами, з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку. Крім того, безкоштовно можуть оздоровитися талановиті та обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу, соціальної сфери села, інші категорії.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації   

Харківська область останні два роки є перша в Україні по кількості дітей, які оздоровлюються, по оздоровленню дітей пільгового контингенту.  Їх – це сто відсотків – ми плануємо і стараємося оздоровити.  Цей рік – також не виняток – цього року в обласному бюджеті 58,7 мільйона гривень на оздоровлення дітей, це майже на 15% вище, ніж минулого року.

Харківська область за останні два роки є лідером за кількістю оздоровлених дітей. На тому, що оздоровлення дітей – один із пріоритетів у роботі обласного керівництва неодноразово акцентувала увагу очільниця регіону Юлія Світлична. Цього року Харківщина темпів не збавлятиме.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Хочу сказати в тему соціального захисту області – Харківська область покриває всі категорії людей і більш ніж сім тисяч путівок в оздоровчі табори буде надано діткам Харківської області. І незабаром вони отримають цю змогу – збирають чемодани і готуються відпочити перед наступним навчальним роком.

Цього року у області відкриють двері 24 заклади оздоровлення та відпочинку дітей, або позаміські табори.  Це стільки ж, скільки минулого року. Оздоровити дітей пільгових категорій планують у таборах, які розташовані у популярних місцях відпочинку – на Чорному та Азовському морях, у Карпатах, а також у Харківській області.  Щороку обласна влада спільно з низкою служб проводить моніторинг якості послуг у тих чи інших закладах оздоровлення – з тим, щоб діти отримали якісний, комфортний та безпечний відпочинок.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації   

Для нас головне – це безпека і здоров’я дітей.  Ми дуже добре попрацювали і в нас останніми роками жодних випадків отруєння або чогось іншого в наших таборах не було. Це наша плідна спільна робота. Штаб, який особисто очолює голова області Юлія Світлична і всі органи, які задіяні, які перевіряють готовність таборів. Це і підрозділи ДСНС, і Держспоживслужба, яка перевіряє готовність і якість надання послуг.

Наразі триває оздоровлення в шкільних таборах та розпочинається робота у заміських закладах. Також вже відбулося відправлення дітей до таборів на море.

Нещодавно,  діти Харківщини відправилися на оздоровлення до Одеси. Гроші на це були виділені за особистою ініціативою голови обладміністрації Юлії Світличної. До Чорного моря діти поїхали на 3 тижні.

Настя

Мы будем загорать, отдыхать, на дискотеки ходить.

Кіра

Получилось так, что мы едем в один лагерь и отряд.

Каріна

Очень хочется к морю.

На сьогодні всі служби області слідкують за безпекою перебування дітей в тоборах та за якістю питної води та харчування.

Анна Почапська.