У Харківській області активно оновлюють дороги

12 Квітня 2019

На дорогах області триває ремонт як магістралей державного значення, так і місцевих доріг.

Щоденно 25 бригад оновлюють дороги державного значення.  Працює 5 асфальтобетонних заводів. Дорожники нарощують обсяги, каже перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Харківщини.  На сьогодні прибрали аварійність на Окружній дорозі – зробили ямковий ремонт – там, де це було вкрай необхідно, говорить Сергій Пляка.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області

Продовжуються роботи на основних напрямках міста Дніпро – на Краснограду-Перещепино та по дорозі Харків-Симферополь. Працюємо у Балаклійському районі, Кегичівському, Вовчанський район, у Великобурлуцькому районі, у місті Куп’янськ, Малинівка Чугуївського району.

Після усунення ямковості на дорогах області, автомобільні служби приступатимуть до нанесення дорожньої розмітки – наразі відбувається тендер, де визначиться компанія, що займатиметься цими роботами. Що стосується поточного та капітального ремонту доріг, то ці  роботи також розпочаті.

Сергій Пляка, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг 

Ми розпочали ремонт Мерефа-Лозова-Павлоград. Працювали два дні і 700 метрів вложили – нове покриття, але дощ не дає можливості, робимо перерву. Люди налаштовані працювати. 16 квітня плануємо розпочати напрямок на Вовчанськ – перед Старим Салтовом і Вовчанськом.  Плануємо розпочати роботи в Печенігах.

По інших об’єктах йдуть тендерні процедури, вирішуються підрядники. Це стосується напрямку Дергачі-Козача Лопань і Старий Мерчик-Красний Кут.  Важливо, що завдяки підтримці губернатора Юлії Світличної буде розширюватися дорога за поворотом і будуватиметься наземний перехід.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Закладаємо фінансування із різних джерел – із державного і, закінчуючи місцевими, долучаємо до цих робіт і сільських голів, бо місцеві бюджети зросли, тому комплексно підходимо до ремонту доріг, зробимо ще більше ремонту доріг – і місцевих, і державного значення, продовжимо ремонти там, де вони були розпочаті минулими роками.

На дорогах місцевого значення також продовжуються роботи.

Ігор Турченко, директор ДП «Дороги Харківщини» 

Продовжується робота Дергачівський район – під’їзд до Малих та Великих Проходів, Харків-Липці-Борисівка – відновлення ділянки 2 кілометри.  Також за ініціативі губернатора біля школи в Циркунах зроблять пішохідний перехід,  світлофор, зупинку для транспорту. Розпочнемо роботу у Двурічанському районі, Балаклійському та Нововодолазському.

Ведеться також ямковий ремонт доріг по області – там, де поруч школи та  амбулаторії, замінили більш ніж півтори тисячі дорожніх знаків – далі ця робота продовжуватиметься

Анна Почапська, Євген Сєріков.