У Харківській області активно оновлюють автомагістралі

8 Червня 2019

На Харківщині триває ремонт доріг. Цьогоріч на відновлення шляхів місцевого значення область виділила понад 370 мільйонів гривень. За ці кошти мають відремонтувати майже 90 об’єктів. Ремонт доріг в області знаходиться на особистому контролі губернатора регіону Юлії Світличної. Про хід робіт на автошляхах регіону розповіли в обладміністрації.

Одна з найбільших доріг по виконанню робіт – Мерефа – Лозова-Павлоград.

Михайло Богатир, заступник начальника Служби автодоріг у Харківській області

Виконуються роботи на трьох ділянках, проходить укладання асфальтобетону, влаштовується основа покриття, а також проходять роботи по укладанню асфальтобетону. Також на другий ділянці, де основа плити, покриття відфрезеровано, йде укладання вирівнюючого шару та зверху укладається асфальтобетоном.

У планах автодорожників – роботи на шляху Дергачі – Казача Лопань, який покриють асфальтобетоном. Цього місяця мають відремонтувати трасу Мерчик-Мурафа-Красний Кут. Вже уклали бетон на напрямку Харків-Зміїв-Балаклея-Гороховатка. Роботи тривають й за іншими напрямками.

Михайло Богатир, заступник начальника Служби автодоріг у Харківській області

Мерефа-Лозова-Павлоград – там є ділянки, де нема плит, там також буде збільшено шар на 20 сантиметрів, дуже великий об’єм робіт по підняттю обочини.

Там, де вже зроблено покриття, за підсумками  тендерів їх переможці почнуть наносити розмітку на дорогах. Ведеться й ямковий ремонт.

Михайло Богатир, заступник начальника Служби автодоріг у Харківській області

Зараз ведеться ямковий ремонт на автодорозі Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, по Окружній – методом струменевим, Харків-Золочів-КПП «Олександрівка», Харків-Зміїв-Балаклея-Гороховатка.

Як його називають дорожники, поточний середній ремонт місцевих автошляхів – триває на шістьох об’єктах.

Сергій Литвинець, перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини»

На автодорозі Дергачі-П’ятихатки – дуже тяжка для ремонту – проводяться роботи з укладання асфальтобетону, проводяться вночі, там дуже великий рух транспорту, а вдень – замінюємо осування, які потребують заміни.

У Вовчанському районі вирівнюють поверхневий шар дороги між Волохівкою та Охримівкою,  обіцяють повністю вкласти сучасне двошарове покриття вже наступного тижня. Роботи тривають в Ізюмському, Лозівському, Балакліївському районах.

Сергій Литвинець, перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини»

Що стосовно нашому пріоритетному напрямку – будівництво автодороги біля Лозової, знімають родючий шар, розпочали роботи з основи насипу полотна.

Роботи тривають за графіком, у будні й вихідні. На ямковому ремонті на місцевий мережі шляхів щоденно працюють до 40 бригад. На день укладають близько 500 тон асфальтобетонної  суміші, і темпи не збавлятимуть – допоки погода дозволяє. Ремонт доріг в області триває за підтримки та ініціативи голови області Юлії Світличної.

    Оксана Кириченко, Віктор Сєріков.