У Харківській обласній раді створили депутатську групу «Єдність і розвиток Харківщини»

6 Грудня 2018

Вперше в історії обласної ради Харківщини майже всі депутати, за ініціативи голови обласної державної адміністрації створили  депутатську групу «Єдність і розвиток Харківщини». Головою групи стала голова області Юлія Світлична, вона  і оголосила про її створення. Група  працюватиме в інтересах жителів Харківщини.

На початку сесії слово бере голова обласної адміністрації Юлія Світлична. Вона повідомила, що до депутатської групи увійшло 90 депутатів зі всіх фракцій обласної ради. Нагадаємо, всього в обласній раді 120 депутатів. Тож депутатська група стала найбільшою в Україні. Людям потрібні реальні справи, а не політичні гасла та заяви – підкреслила губернатор.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

У нас багато справ щодо розвитку Харківської області на наступний рік, нам є, над чим спільно сконцентруватися над спільними справами – відновлювати, будувати і найголовніше – підтримувати людей, це і є головний обов’язок депутата і над цим потрібно працювати. На наступний рік у нас багато планів – від продовження будівництва об’єктів, які зачекалися на це десятиріччями.

Завдань багато – говорить губернатор – відновлення лікарень, розбудова  соціально-гуманітарної сфери, відкриття довгоочікуваної філармонії, масштабний ремонт доріг. Всього цього область не бачила багато років.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Я багато говорила, скільки об’єктів знаходиться у роботі, ми маємо можливість за рахунок відповідальності приділяти увагу тим об’єктам, які до цього не бачили ремонту десятки років, а деякі і 50 років, тому, звичайно,  такі темпи повинні бути і їх потрібно підтримувати і ті, хто хоче розвивати і хоче об’єднати свої зусилля, щоб продовжити цей розвиток сьогодні вступили в неполітичну групу «Єдність та розвиток».

Як зазначила губернатор, діяльність групи буде направлена на розбудову області і захист інтересів всіх жителів регіону та кожної людини окремо.  Важливо відзначити, що перемовини щодо створення депутатської групи «Єдність і розвиток Харківщини» між всіма фракціями обласної ради проходили не довго, бо всі депутати розуміють, що лише спільною роботою можна домогтися результатів, які відчує кожен житель регіону.

Віктор Коваленко, перший заступник голови Харківської обласної ради 

Всі програми, які стосуються Харківської області –такі, як соціальний розвиток та бюджет області на табло «проти» було «нуль». І депутатська група  «Єдність та розвиток» є закономірним етапом повсякденної роботи, командної роботи.

Ольга  Львова, депутат Харківської обласної ради 

Харківській області дуже пощастило з губернатором – Юлія Олександрівна Світлична – вона така людина, яка гуртує людей будь-яких партій та переконань, а група створена вчасно, бо військовий стан і задача – щоб люди не відчували проблем.

До складу  Харківської обласної ради входять 6 фракцій: БПП «Солідарність», «Відродження», «Батьківщина», «Опозиційний блок», «Об’єднання «Самопоміч», «Наш край». Тож нова депутатська група  «Єдність і розвиток Харківщини», а це 90 осіб, об’єднує 3/4 депутатів облради.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.