У галереї «Бузок» можна познайомитись з творчістю харківської художниці Ольги Золотько

5 Серпня 2020

Одвічні цінності на картинах. У галереї «Бузок» можна познайомитись з творчістю харківської художниці Ольги Золотько. Попри молодий вік, її картини вже є у приватних колекціях далеко за межами країни – у США,  Китаї, Польщі та інших країнах.

Експозиція у середмісті Харкова – це можливість познайомити харків’ян та гостей міста зі своїм внутрішнім світом, розповісти про свої мрії мовою мистецтва – говорить Ольга Золотько. Зростаючи у творчій родині, малюванням вона захопилась з дитинства. Отримавши фах інженера Ольга, все ж таки зрозуміла, що жага до живопису перемагає. Отже зараз сенс життя харків’янки – це творчість.

Ольга Золотько, художниця

У меня столько много идей и всего, что на маленьком холстве это просто невозможно уместить, т.е. мне хочется передать свой внутренний мир, как я это вижу. Я могу сесть и за пару суток написать большую работу, а иногда и полгода уходит – только под настроение.

Творчість художниці – це поєднання реального світу зі світом казковим. На живописних полотнах можна побачити Париж, Лондон, Харківщину, якими мандрують три маленькі героїні – Віра, Надія та Любов. Вони уособлюють те, що за нинішніх складних часів необхідно кожному – вважає автор робіт:

Ольга Золотько, художниця

В данный момент это моя серия работ «Вера, надежда, любовь» – это про девочек, которые путешествуют и я хочу этим скзать что в каждом городе, в каждой стране у каждого человека должна быть вера, надежда, любовь.   Может быть, их никто не видит но мне хочется, чтобы это было, чтобы люди в это верили, чтобы они верили, любили,  поддерживали друг друга.

На багатьох картинах художниці можна побачити символ, що повторюється – це повітряні кульки:

Вікторія Жданко, адміністратор галереї «Бузок»

Как и у Казимира Малевича, у которого, как известно, были символы – круг, квадрат и крест и Ольги тоже есть свой символ в картинах, это воздушный шар, который символизирует счастье, мир, удачу, веселье.

Наразі художниця продовжує роботу над серією «Віра, Надія, Любов», а ще мріє представити свою творчість у інших виставкових просторах різних міст країни. Побачити персональну експозицію у Харкові можна до 11 серпня включно.

Ірина Дергоусова, Макс Артамонов.