У філармонії пройшов концерт з елементами лазерного 3D шоу

21 листопадаа 2019

Черговий концерт симфонічної музики з елементами лазерного 3D шоу. Як завжди, у оновленій залі філармонії – аншлаг.

Десять хвилин до початку концерту. Гладячі вже на місці, дехто поспішає, бо традиційні три дзвінка вже пролунали.  Музиканти готуються до виходу.

Ольга та Юлія,  відвідувачки філармонії 

Я думаю, будет, что-то крутое, Янко обычно даёт классные концерты, и светомузыкальное шоу, что-то «вау».

Музика лунає зі сцени, параллельно  за  допомогою лазерних технологій по всій залі та на сцені гра світла.

Сучасні технології, говорять у філармонії, підкреслюють авторські інтонації, так і виходить ніжний і потужний сплав музичного та лазерного 3D-мистецтва.

Анатолій Бабічев, екс-заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Дуже приємно спостерігати, що культура в Харківській області розвивається. Сьогодні дуже цікава подія в філармонії – це 3D-симфошоу, глядачі зможуть побачити не лише дива музика, а й поєднання музики та світла, це надзвичайне явище, я впевнений, що гладячі отримають задоволення.

Зі сцени звучить відома всім музика Шуберта, Чайковського та інших легенд світової класики.

Ще декілька років тому подібні музичні проекти у філармонії були неможливі. Протягом 15 років філармонію не могли відновити, але за останні три роки заклад  відродився та отримав нове життя.

Анатолій Бабічев, екс-заступник голови Харківської облдержадміністрації

Декілька років тому ніхто не вірив, що філармонія буде відновлена, сьогодні вона є, дуже багато хто працював над цим. Юлія Світлична  зі своєю командою зробили дуже багато для того, щоб ця будівля постала в центрі Харкова, з одного буку – сучасна, сучасна органа зала і велика зала, яка в минулому  столітті радувала і зараз, приймаючи відомих музикантів. Багато хто зі світових зірок мріють виступити на сцені Харківської філармонії.

Поціновувачі музики, які не пропускають жодного концерту у філармонії, згадують, як 14 лютого для тих, хто купили білети у органу залу, зробили сюприз та запросили на відкриття повністю оновленої великої зали та взагалі філармонії в цілому.

Тетяна, відвідувачка філармонії 

Мені дуже пощастило бути тут на відкритті великої зали, тому що в минулому році, коли я придбала квитки аж на 14 лютого, то це було в цьому залі, дуже хороший концерт і сюрприз для глядачів.

Головний диригент філармонії Юрій Янко просто під час концерту запрошує всіх на наступні проекти.

Юрій Янко головний диригент Харківської філармонії 

Впервые за много лет у нас будет «Лебединое озеро»  – солисты приедут с Мариинского театра, ну оркестр наш и дирижер – тоже я.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.