У Дергачах зводять новий ФОК

8 Червня 2019

На Харківщині продовжують розвивати спортивну інфраструктуру. Понад десять років  Дергачі чекали на новий фізкультурно-оздоровчий комплекс. Завдяки підтримці губернатора Юлії Світличної новий спортивний об’єкт нарешті з’явиться у райцентрі.

Незабаром такі фізкультурно-оздоровчі комплекси з’являться в кожному районі області. Нові фізкультурні центри зводять за особистої ініціативи та за підтримки губернатора Юлії Світличної. Минулого року вже відкрили 5 таких об’єктів. Цьогоріч темпи не збавляють. Загалом, спортивна галузь  регіону розвивається досить активно. Дергачівський фізкультурно-оздоровчий комплекс незабаром також відкриє свої двері для всіх, хто полюбляє займатися спортом.

Владислав Кисіль, перший заступник Дергачівського міського голови

Уже були місця, були проекти, сьогоднішнього дня нашою командою, до складу якої входить Юлія Олександрівна, все розпочато. Планується завершити до кінця цього року.  На даний момент ФОК буде знаходитись і для того робили, щоб це все було у мікрорайоні. У дітей є свої гуртки, але дорослі вже не мають змоги.

Минулоріч  в області встановили 38 майданчиків зі штучним покриттям, та ще понад тридцять – з гімнастичним обладнанням та тренажерами.

Олексій Остапенко, директор Дергачівського ліцею №2 

ФОК – це наше майбутнє, наша головна мета – відірвати дітей від вулиці, у нас будуть здорові діти. Але це не тільки для наших дітей, ще прийдуть батьки, у нас великий мікрорарайон, вони прийдуть, ще будть показувати, що таке ФОК, що таке здоров’я.

Якщо дитина здорова – буде краще навчатись, впевнений директор навчального закладу.

Олексій Остапенко, директор Дергачівського ліцею №2

У нас і наша мета – працюємо лише для того – повернути дітей з вулиці. Ця зала кипить до 21 години.

Підвищення рівня підготовки дає можливість малечі щонайкраще показувати себе на спортивних змаганнях.

Олексій Остапенко, директор Дергачівського ліцею №2

Це є плавання, футбол, тхеквондо.  У нас є певні надбання і ми цим пишаємось.

Дітлахи вже мріють про своє чемпіонське майбутнє.

Чи хочете ви стати у майбутньому відомими спортсменами? – Даа!))

За ініціативи голови області Юлії Світличної на Харківщині побудовано вже 6 ФОКів, ще два – в Дергачівському районі та Краснокутську – зводяться цьогоріч. Загалом, розвиток спортивної інфраструктури – один із пріоритетів у роботі губернатора.

Олена Павличенко, Оксана Кириченко, Віктор Сєріков.