У Дергачах відзначили День міста

20 Серпня 2019

Свято, яке об’єднує усіх. У Дергачах відзначили День міста.  Останнім часом Дергачівський район, за підтримки Харківської облдержадміністрації активно розвивається.

На центральній площі міста багатолюдно. Жителі Дергачів та населених пунктів району завітали на свято цілими родинами. Для усіх охочих тут влаштували різноманітні розваги – ярмарок, де, зокрема, представили прикраси, посуд, сувеніри:

Олена 

Украинские прикрасы со всех уголков нашей Украины, со всех – и Коломыя, и Донбасс, и Винница, и Харьков, конечно же.

Что пользуется спросом больше всего?  – Вот это. Женские прикрасы украинские. Красиво сделаны и любая женщина – и большая, и маленькая – всем приятно в них себя чувствовать.

Крім того, у День свята на площі працювали атракціони для дітей та дорослих, також тут можна було скуштувати смачних страв.

На День народження рідного міста дергачівці завітали з гарним настроєм  – розповідають – останнім часом і Дергачі, і весь район активно розвиваються:

Много школ,  ДК покрыли у нас – новое теперь, красивое. Клумбочек много, цветов много, детских площадок.

Отличное настроение.  У нас проводятся ремонты, в жилых домах, двухэтажках поменяли крыши у людей, окна. Садим красивые цветы, потому что мы любим, чтобы было веселей и лучше красиво жить.

В детских садах реконструкция полным ходом,  везде – ДК отремонтировали, утеплили, школы поутепляли детям.

Очень много сделали хорошего. Очень хороший сделали стадион, детскую площадку, тренажеры, дороги делаются, ремонт садиков, школ.

Привітати жителів  зі святом завітав заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев. За його словами, за останні 4 роки в район було інвестовано більше 320 мільйонів гривень. Це кошти державного, обласного та місцевого бюджетів. Сьогодні місто Дергачі, як і Дергачівський район, у Харківській області найбільш динамічно розвиваються.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Дуже  велику  кількість об’єктів, які було зроблено за оcтанні три-чотири роки, можна згадати – і сучасний стадіон у місті Дергачах, сьогодні будується фізкультурно-оздоровчий комплекс у Дергачах, капітально відремонтовано більшість шкіл і району, і міста Дергачів. Ми вже почали роботу по реконструкції, відновленню дитячих садків.  Особлива увага є до району з боку губернатора області Юлії Світличної. Ми дуже багато були тут, дуже багато вивчили проблем, які існують. Головне, що можна сказати, що спільними зусиллями в нас досягається результат.

У районі і надалі триватимуть роботи – зокрема, з енергомодернізації, будівництва та оновлення об’єктів інфраструктури. У всіх цих питаннях Дергачівщина відчуває підтримку з боку обласної влади – говорить місцеве керівництво:

Владислав Кисіль, перший заступник Дергачівського міського голови

Наше місто і район набув такого розвитку за останні два роки, коли опікувати нас взяла Юлія Світлична. Наша голова Харківської облдержадміністрації, дійсно, приділяються всі питання соціально важливі які б ми не говорили, вони або йдуть вже на завершення, або завершились, або в планах на майбутнє. Тому що, дійсно, молода потужна команда повинна працювати.

Кращим представників різних професій вручили відзнаки Харківської облдержадміністрації. Також відбулась церемонія присвоєння звань почесний житель Дергачів та Дергачівського району.

Висловити подяку Гунько Марині Анатоліївні, голові вуличного комітету.

Подарунком для всіх, хто завітав на День міста, став святковий концерт:

Сонце нас єднає, сонце нас єднає, Україно, будьмо, Viva, це моя Європа.

Ірина Дергоусова, Євген Сєріков.