У Дергачах відкрили  фізкультурно-оздоровчий комплекс

18 Грудня 2020

У Дергачах відкрили  фізкультурно-оздоровчий комплекс. Та попри те, що – здати в експлуатацію об’єкт планували ще наприкінці минулого року, довгоочікуване відкриття відбулося тільки зараз. Проте, коли його почнуть відвідувати жителі Дергачівщини – поки що невідомо. Детальніше розкажуть наші журналісти.

Історія зведення фізкультурно-оздоровчого комплексу в Дергачах почалася кілька років тому.  Рішення збудувати сучасний об’єкт для занять спортом прийняла на той час очільниця Харківщини Юлія Світлична. У період її каденції на посаді голови Харківської облдержадміністрації тут звели каркас, стіни та підвели комунікації.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Є над чим працювати і дуже сподіваюся, що сподівання людей будуть виправдані. Найголовніший приорітет – те, що хвилює людей, потрібно слухати, що в першу чергу потрібно робити.

Наприкінці минулого року, після зміни обласного керівництва, роботи стали просуватись повільніше. Проєкту дали назву «Велике будівництво», хоча об’єкт був готовий на 90 відсотків, після чого його просто добудували.

В’ячеслав Задоренко, голова Дергачівської ОТГ

Ремонтные работы тогда были, на тот момент выполнены практически на 90%. По каким-то непонятным причинам строительство ФОКа было остановлено, открытие не произведено. И вот, буквально как месяц назад, я вышел на должность главы Объединенной территориальной громады и начал вникать, почему ФОК не был не запущен и не введен в эксплуатацию.

Виявляється, що ФОК не відкривали через відсутність пандусу для людей з інвалідністю. Та все ж об’єкт вдалося ввести в експлуатацію. На відкриття приїхав Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Проте відвідувати ФОК місцеві жителі поки що не зможуть. А коли все ж це станеться – невідомо.

Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України

Я був запевнений, що всі недоліки, які були документальні, вже усунені та є підстави для того, щоб документи були надані та об’єкт був введений в експлуатацію. Не бачу  в цьому взагалі ніякої проблеми. Якщо це так і є, то в цьому році вони все отримають.

Подібні фізкультурно-оздоровчі комплекси почали будувати по всій області у 2017 році. За 18 і 19 рік відкрили майже 10 центрів. Жителі Дергачів сподіваються, що зможуть відвідувати новий фізкультурно-оздоровчий комплекс вже найближчим часом.

В’ячеслав Задоренко, голова Дергачівської ОТГ

Надеюсь, что ФОК заработает, надеемся, что это было не только под приезд вышепоставленных лиц наших, а что он заработает полным объемом и, действительно, жители города получат качественный досуг. Мы приложим максимум усилий, я думаю, что мы будем обращаться также и к народному депутату Юлии Александровне Светличной, чтобы она взяла на контроль.

Світлана Сухомлин, Євгеній Карпенко