У Черкаській Лозовій відкрили спортивний майданчик

29 Травня 2019

У Черкаській Лозовій Малоданілівської ОТГ губернатор Юлія Світлична взяла участь у відкритті спортивного майданчика, подарувала обладнання та повідомила місцевим про позитивні зрушення, що чекають вже невдовзі громаду.

У Черкаськолозівському ліцеї сьогодні, не дивлячись на канікули, свято. Тут  на новому спортивному майданчику вперше відбувається футбольний матч. Загалом за останні роки в ліцеї виконана чимала робота. Проведено ремонт медичного кабінету та учительської, закупили мультимедійне обладнання та обладнання для перших класів. Відремонтовано спортивну залу.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Поспілкувалися по укріпленню освітянської сфери, дитячих садочків і школ. Дуже багато, над чим потрібно працювати – минулого року розпочали ремонт і продовжимо.

Губернатор нагородила педагогів ліцею та розповіла місцевим про позитивні зрушення, що незабаром відбудуться.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

У Харківській області будуємо спортивні майданчики зі штучним покриттям, площадки, де можна займатися спортом. В Дергачах будується спортивний комплекс великий, де можна займатися спортом. У вас велика територія є, де побігати і знаю, що вам потрібен тренажерний майданчик. Ми з собою привезли добрі новини. Ми на сесії виділимо кошти, і спортивний майданчик для занять спортом у вас буде.  Знаю ваші проблеми щодо будівництва амбулаторії, і я рада, що ви приймаєте активну участь. І ми із задоволенням допоможемо і буде у вас лялечка-амбулаторія, яка буде надавати вам якісні послуги.

Також у місцевій бібліотеці буде поповнено книжковий фонд – зазначила губернатор, щоб діти могли отримувати якісні знання.

Олександр Гололобов, Малоданилівський селищний голова 

Хочу поблагодарить районную администрацию, областную – в лице Юлии Александровны Светличной за тот набор подарков, что мы увидим.  Это работа года или полтора наработок – это те усилия, которые мы прилагаем, для бы всем этим пользоваться.

Місцева влада додатково звернулася до Юлії Світличної з новоми проектами майбутньої розбудови шкільного зікладу.  Проблеми, які є на місцях, можливо вирішити лише у спілкуванні з людьми.

Олександр Бандурка, депутат Харківської обласної ради 

Коли Юлію Олександрівну оточили місцеві люди з Черкаської Лозової по питанням дороги, по вивозу трердих відходів лікування – оце реальна життя, і я хочу сказати, що це реальне життя, і я хотів би сказати, що обласна державна адміністрація на чолі з Юлією Олександрівною успішно з цим справляється. Не даремно Харківський області присуждається перше місце в рейтингах показників, який оцінює Кабінет Міністрів України.

На думку людей, сьогоднішній візит губернатора – доказ реальних дій, а не обіцянок. Вчителі ліцею розповіли про позитивні зміни.

Ангеліна, вчителька 

Мы очень рады, что ведется работа, мы очень рады, что у нас заменят автобус, потому что тот автобус не вмещает ни одного нашего класса – в классах 20 человек, а автобус вмещает 13 еще и учитель, рады, что ведётся работа по улучшению инфраструктуры школы.

Світлана, завуч ліцею 

Говорят дела, а не слова, радует, что для детей построена спортивная площадка, ей будут пользоваться жители нашего села.

За словами губернатора, завтра на сесії обласної ради будуть вирішенні життєво важливі питання щодо виділення коштів на ремонти, закупівлю обладнення не лише Малоданілівської ОТГ, а й інших куточків регіону.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.