У Богодухівському районі будують нову школу

У Богодухівському районі будують нову школу
31 Травня 2018

Як говорять місцеві управлінці, навчальний заклад зможе прийняти майже сотню дітей – з 1 по 4 класи. Як йдуть будівельні роботи, дивіться у наступному в сюжеті.

Село Губарівка Богодухівського району. За словами голови Богодухівської райдержадміністрації Володимира Шарова, тут діє навчально-виховний комплекс, який розташувався в приміщенні дитячого садка. Але будівля не пристосована під школу. Нова школа вкрай необхідно для місцевих жителів. На її появу чекають вже понад 20 років, втім розпочате будівництво перетворилося на довгобуд.

Володимир Шаров, голова Богодухівської райдержадміністрації

Будівля не типова, не пристосована. Це питання стояло роками. Приміщення нової школи – довгобуд, роботи були розпочаті ще двадцять років тому. Тільки після того, як до вирішення цього питання підключилася голова області Юлія Світлична, справа зрушилась з мертвої точки. Ремонтні роботи йдуть повним ходом, необхідні кошти виділені. Попереду ще дуже багато роботи, але вже десь на 70% все зроблено. Ми отримаємо сучасну школу, де будуть навчатися 90 дітей.

У дошкільному підрозділі в Губарівці навчаються 42 дитини, у шкільному – 72 – з 1 по 9 клас. Заклад переповнений, і гостро стоїть проблема з розміщенням саме дітей початкової школи. З кожним роком малечі у селі стає все більше. Окрім того, приміщення навчально-виховного комплексу розраховані на дошкільнят, учням навчатися не дуже зручно. Діти з Губарівки їздять до школи в сусідні населені пункти – Полкову Микитівку – це 5 кілометрів від Губарівки і в Гути – 7 кілометрів.

Катерина Кисіль, директор Губарівського НВК

Батьки в нас постійно питають, коли відкриється заклад. Більшість планує перевести малечу саме до нової школи. Ми дуже вдячні голові області Юлії Світличній за те, що в нас з’явиться нова школа, ми мріяли про це багато років.

Будівництво школи йде повним ходом. Зараз робочі штукатурять будівлю ззовні та всередині, йде підготовка до фарбування і оздоблювальних робіт. У будівлі вже встановлені двері та вікна, приведена до ладу покрівля. Готуються пожежні виходи та входи, вивозять будівельне сміття. На території школи також планується встановити спортивний майданчик.

Анна Почапська