У Балаклії з’явиться нова амбулаторія.

У Балаклії з’явиться нова амбулаторія.
18 Червня 2018

Роботи з реконструкції будівлі під амбулаторію в мікрорайоні Лагері в розпалі. Раніше медзакладу тут не було. А коли він став вкрай потрібним, з районного бюджету Балаклійщини виділили понад 3 мільйони гривень на
будівництво.

Лілія Бабіч начальник відділу охорони здоров’я Балаклійської райдержадміністрації

Для того, щоб отримати медичну допомогу, треба було приїздити до центру. Ще однією проблемою цього населення була відсутність аптечного закладу. і тому, враховуючи ці всі проблеми, для їх вирішення керівництво району виділило кошти – 3 мільйони 300 тисяч – для того, щоб можна було розпочати роботу в новій амбулаторії. З денним стаціонаром амбулаторія. І що немало важно для населення, з аптечним закладом. Реконструкцію планують завершити у вересні.

Людмила Краснокутська гол. лікар Балаклійського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

Тут будуть приймати 2 сімейних лікаря. По графіку – лікар педіатр, лікар – гінеколог. Буде денний стаціонар на 10 ліжок. Буде маніпуляціна, яка проводитеме всякі маніпуляції і кабінет щеплення для проведення щеплень дітям і дорослим.

Тим часом у Балаклійському районі планується відкриття амбулаторії і в селищі Донець.

Степан Масельський голова Балаклійської райдержадміністрації

Селище велике – майже 10 тисяч мешканців. Тому, я думаю в цьому році ми проведемо ці роботи за рахунок коштів обласного бюджету. Порядка 30-ти мільйонів із них, частина коштів за сприяння Юлії Олександрівни Світличної – губернатора, виділено на Донецьку селищну раду, де буде капітально відремонтовано відділення амбулаторії. Буде зроблено ремонт, закуплене обладнання, меблі, закупка транспорту. Ми в минулому році закупили 6 автомобілів для амбулаторій. В цьому році вже 5 автомобілей закуплено. Ми по ФАПах і амбулаторіях вже з цим завданням на фінішній стадії.

Лілія Бабіч начальник відділу охорони здоров’я Балаклійської райдержадміністрації

В цьому році наш район отримав з обласного бюджету близько 5 мільйонів гривень на проведення реконструкції амбулаторії в селищі Донець. Ці кошти ми отримали завдяки підтримці і увазі до нашого району з боку губернатора Юлії Світличної, і тому ми думаємо, у цьому році ми зробимо там, приведемо амбулаторію до сучасних вимог.

За словами керівництва району, до кінця року на Балаклійщині за державний кошт буде побудовано амбулаторії в селищі Савинці та селі Веселе. Крім приміщень для самих медзакладів, там планується облаштування квартир
для лікарів.

Ольга Шевченко