У Балаклійському районі зводять амбулаторію

14 Травня 2019

Ще одну медичну амбулаторію завершують зводити у селищі Веселе Балаклійського району. Там вже облаштовують прилеглу територію. І в травні медичний заклад зможе приймати пацієнтів.

Це – селище Веселе Балаклійського району. Тут добігає кінця будівництво нової амбулаторії. Її зводять за особистої ініціативи та підтримки губернатора Юлії Світличної. Будівельники розповідають – вже майже завершили роботи з благоустрою території.

Валентин Хохрін, виконроб

На следующей неделе мы, думаю, закончим полностью. Останется, наверное, асфальт положить, где автомобили будут. В карман.

Майже повністю готове і саме приміщення амбулаторії – говорить виконроб.

Валентин Хохрін, виконроб

Уже шпаклюются стены, все поштукатурено, все перегородки стоят, шпаклівка, и покраска потом. Плитка уже везде положена. Фасад еще покрасим, и все.

Голова Веселівської сільради розповідає, раніше медичний заклад знаходився у селищі Теплянка – у будівлі колишнього дитсадку. Але будівля, через зсув ґрунту  почала руйнуватись. Нову амбулаторію вирішили збудувати у селищі Веселе, бо  це – найбільший населений пункт у сільраді – тут живе понад вісім сотень мешканців. А ще – поруч зручна транспортна розв’язка.

Наталія Остапчук, голова Веселівської сільської ради

Добра транспортна розв’язка, селище Веселе знаходиться поблизу траси Харків-Довжанський. Також знаходиться поблизу залізнична станція.

Амбулаторія буде приймати пацієнтів з 8 населених пунктів, що входять до Веселівської сільради. А це – більше тисячі восьмисот людей. Наталія Остапчук розповідає – їх амбулаторія відрізнятиметься від інших.

Наталія Остапчук, голова Веселівської сільської ради

Нам не хотілося виглядати так, як усі. У нас колір не такий синій. Трошки внесли корегування всередині по розміщенню кімнат.

Сімейний лікар, який буде працювати і жити у приміщенні амбулаторії, говорить – і він, і місцеві жителі радіють появі нового, сучасного та просторого медичного закладу. Медик каже – за понад півстоліття роботи таку увагу до медичної сфери з боку обласної влади бачить уперше. І додає – у приміщенні передбачено усе необхідне.

Віктор Федоренко, сімейний лікар селища Веселе

И кабинеты врача, врача-педиатра. Дневной стационар на 4 койки. Это европейский уровень. Чрезвычайно благодарны не только, что будут хорошие условия, а вообще – за внимание последние годы к медицине, как таковой.

Завершити усі роботи будівельники планують вже на початку липня. Вартість проекту цього медичного закладу – понад 9 мільйонів гривень. Будівництво амбулаторії знаходиться на особистому контролі губернатора області  Юлії Світличної.

Кристина Загребельна, Юлія Котелевська, Макс Артамонов.