У багатьох районах міста внутрішньоквартальні дороги залишаються вщент зруйнованими

7 Квітня 2021

Мешканці багатоповерхівок на вулиці Бучми  у Харкові протягом 5 років подають петиції на сайт міської ради з проханням відремонтувати внутрішньоквартальні дороги та облаштувати територію навколо їхніх будинків. Але за весь цей періоід міська влада не спромоглася хочь щось зробити для людей. Журналістам “Вечірніх новин” харків’яни розповіли, як вони потерпають від бездоріжжя.

Вот, посмотрите, до чего людей довели.  Скорая не может проехать, больных забрать.

Мешканці багатоповерхівок на вулиці Бучми у Харкові доведені до відчаю. Говорять, роками просять міську владу відремонтувати місцеву внутрішньоквартальну дорогу та результату немає. Харків’яни вже не вірять, що чинна міська влада  спроможна  почути їх і хочь щось зробити для людей.

Каждый год пишут. Они до этого места доделывают и бросают. Никому оно не надо. Кому оно надо? Крохоборы одни.

Через аварійний стан дороги місцеві не можуть скористатися і послугами таксі. Водії не хочуть бити автівки на вибоїнах.

Безобразнейшая ситуация. Если вечером вызываешь такси – таксисты категорически отказываются ехать.

Та місцевим жителям-автовласникам вибору не залишається. Правда, після  поїздок такою дорогою нерідко доводиться звертатися до СТО.

Ужасные. Невозможно ни с ребенком погулять, ни на машине проехать.  Их почему-то начинают подлатывать зимой, когда куча снега и води. И весной это все вымывается.

Вкрай важко ходити місцевими дорогами і  стареньким людям. Про це писали в петиції. Є й нова петиція благоустрою домівок за адресою Бучми 50 та 52. Та людей не чують. Жителі вулиць Бучми, Світлої, Тракторобудівників, 533 мікрорайону з року в рік надсилають заяви до місцевої влади, проте справа з місця не зрушується.

Такого у нас еще не было. Давно, давно.

Еліна Бардакова, Світлана Сухомлин,  Макс Артамонов