Триває реєстрація кандидатів на посаду мера Харкова

28 Вересня 2021

31 жовтня відбудуться позачергові  вибори Харківського міського голови. Зараз триває реєстрація кандидатів на посаду мера. Про процедуру, що триває розповіли в територіальній виборчій комісії.

Прийом бажаючих взяти участь у виборчих перегонах триває до 30 вересня включно. Офіційно зареєстровано 6 кандидатів, а саме – Костянтин Немічев, Валерій Говоров, Дмитро Маринін та Олександр Кондрусик, Михайло Добкін і Володимир Плетньов. Одному кандидату було відмовлено у реєстрації.

Михайло Сахань, член виборчкому

Одна заява була від Кемелт Володимир, така заява була подана без додавання документів необхідних, тому такій особі було відмовлено, не застави, не сплачував, не фото. У поясненні  він написав, що застава погіршує його майновий стан, тому він відмовився від її сплати.

Всі інші шість чоловіків внесли заставу у 271 тисячу 659 гривень. Після реєстрації кандидати мають самостійно забрати свої посвідчення. Наприклад, Валерій Говоров прийшов по документи сьогодні.

Валерій Говоров, депутат Харківської обласної ради

Согласно законодательству, на прошлой неделе я подал документы, в пятницу приняли решение о регистрации, на сегодня вручение удостоверения, и теперь мы занимается открытие счета и дальнейшую агитацию в рамках законодательства.  Дальше – этапы непосредственно агитации и я жду от коллег, что она будет проходить честно и в рамках закона.

Передвиборчі перегони триватимуть до 30 жовтня, після чого – день тиші і безпосередньо 31 жовтня – самі вибори.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков