Троє людей загинуло у Харкові внаслідок вибуху в гаражному кооперативі

2 Грудня 2019

Троє людей загинуло внаслідок вибуху в гаражному кооперативі в Індустріальному районі. Подія сталася вранці у суботу. Поліція розслідує нещасний випадок.

30 листопада о пів на шосту ранку пожежні отримали повідомлення про вибух у гаражному кооперативі «Слобода». На місце події виїхали три відділення на автоцистернах.

Сергій Якушин, командир відділення 25-ї частини ДСНС у Харківській області

Мы увидели, что горит гараж, стены обрушены, плиты обрушены, приступили к тушению, подали ствол. При тушении пожара эвакуировали машину из соседнего гаража, вскрыли соседний гараж, чтобы убедиться, что распространение горения не пошло дальше.

Під час гасіння пожежі надзвичайникам повідомили, що під завалами можуть знаходитися люди.  Рятувальники знайшли тіло загиблого чоловіка, який знаходився у гаражі поруч з автомобілем. За допомогою автокрану та екскаватору почали розбирати конструкції та плити перекриття, під якими виявили тіла ще двох загиблих чоловіків. За попередніми даними поліції, вони другу добу щось відмічали в гаражі.

Олена Альохіна, заступник начальника слідчого відділу Індустріального ВП ГУНП у Харківській області 

Всі встановлені, всі жителі Індустріального району – 36, 24, 21 рік. За попередньою версією, вибух стався через несправність газового обладнання, встановленого на авто, яке знаходилось в приміщенні гаражу.

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею «Умисне вбивство» з приміткою «Нещасний випадок». Тим часом власники сусідніх гаражів займаються їх відновленням.

Сергій, власник сусіднього гаражу

Это все надо разбирать, потом строить по новой. Стены кусками вон повыпадали. Цемент, песок, шлакоблок, и рабочие, которые будут ложить. Это все материальный ущерб, это все можно восстановить, а вот людей не восстановишь.

Оксана Кириченко.