Теплі куртки передали сьогодні для бригад медиків швидкої допомоги

24 листопадаа 2021

Теплі куртки для медиків передали сьогодні для бригад медиків швидкої допомоги. Ця підтримка – частина соціального проекту «Допомога», ініціатором якого є благодійний фонд Володимира Скоробагача.

Це вже не перша партія теплих зимових курток, які привезли до центру екстреної медичної допомоги та катастроф. Минулого року бригадам швидких передали тисячу курток, цього року акцію продовжили.

Володимир Скоробагач, депутат Харківської обласної ради

Медики, особенно те, кто работает на скорой помощи, требуют поддержки, внимания, хороших условий работы. Особенно – в холодное время года. Считаю, что это благородно, медики должны быть в комфорте, уюте, у них тяжелая работа.

Віктор Забаштадиректор “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”

Наші працівники завжди працюють в екстремальних умовах, тож допомога завжди в нагоді, фонд Володимира Івановича завжди відчуває наші потреби і враховує, що потрібно більш за все. На сьогодні можна сказати, що у нас вистачає грошей придбати цей одяг – але державні тендери – це певний час, і насправді ми ці куртки отримали би десь в березні.

Співробітники благодійного фонду Володимира Скоробагача тісно співпрацюють із медиками швидкої в рамках соціального проекту «Допомога». Його мета – підтримка хворих на коронавірус пацієнтів, які перебувають вдома. На сьогодні в проекті задіяні п’ять бригад. Звертаються люди віком від 50 до 90 років.

Володимир Скоробагач, депутат Харківської обласної ради

Сколько людей мы спасли, я даже не знаю, но в пике работали и до 12 ночи, и больше, такая была ситуация.  Много и госпитализировали, и оказывали помощь на местах в критические моменты, когда именно сейчас нужна помощь сотрудников.

У планах ініціаторів проекту – долучити до цілодобової роботи Call-центру спеціаліста-медика, який би міг підтримати та надати допомогу, у тому числі – психологічну – тим, хто звертається.

Володимир Скоробагач, депутат Харківської обласної ради

Я хочу сказать харьковчанам и все людям: если у вас есть возможность помочь ближнему – помогайте. Вам зачтется и вернется с процентами в 10 раз больше.

Марія Меньшова, Дмитро Шаталов