Талановитим студентам допоможе інноваційний кампус

13 Квітня 2018

Талановиті студенти мають залишитися працювати в Україні. Задля цього в одному з технічних вишів Харківщини побудують інноваційний кампус, де поєднають IT-навчання, школу підприємництва та коворкінг. Проект планують реалізувати за підтримки бізнесу, наукової спільноти та обласної влади.

Створення інноваційного кампуса націлено на підвищення якості підготовки, в першу чергу – спеціалістів у сфері IT. Талановита молодь буде навчатися безкоштовно, запевняють автори проекту. Також у кампусі працюватиме Школа малого і середнього підприємництва, а сучасний коворкінг дасть можливість молодим фахівцям отримати робочі місця та кваліфіковану професійну підтримку бізнесу. Сьогодні ж була презентована основна інноваційна освітня програма майбутнього кампуса.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Сьогодні була презентована одна із програм, до якої долучилися бізнесмени, і до якої долучилася вузівська спільнота, і, безумовно, облдержадміністрація не залишиться осторонь. Ми намагаємося дати все, що можливо, розкривати нові інструменти, механізми і можливості для студентства, щоб вони могли знайти себе і дійсно отримували ту освіту, яка сьогодні є в найкращих вузах інших країн світу.

Роботи з будівництва інноваційного кампуса розпочнуться вже у квітні. Завершити будівництво розраховують до кінця року.


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>