Ситуація навколо «Харківгазу».

26 Вересня 2018

Навкологазові пристрасті. На офіційному сайті підприємства «Харківгаз» протягом останнього часу з’являється  інформація про масове звільнення працівників, нестачу інвестицій та збитковість підприємства. Газовики кажуть, що це може поставити під загрозу опалювальний сезон у місті Харкові.

Присрастями навколо «Харківгазу» зацікавилися певні політики, так, сьогодні народний депутат Юрій Бойко, прокоментував цю ситуацію.

Юрій Бойко, народний депутат, лідер “Опозиційного блоку”

Работать с зарплатой 4 тысячи гривен, не иметь перспективы, и видеть, как уничтожается предприятие. Люди просто выйдут на публичные акции.  Это надо было до такого дойти, чтоб выплатить себе 518 миллионов премии, это я про верхушку «Нефтегаза», а людям, от которых зависит безопасность, качество работ платить по 4-5 тысяч гривен.

Знімальна група «Вечірніх новин» вирішила дізнатися, чи зачепила проблема Харківську область, або складна ситуація виникла лише у місті Харкові. У обладміністрації нам прокоментували – Харківщина на 95 відсотків готова до опалювального сезону. Нині тривають завершальні ремонтні роботи на окремих об’єктах. А з тридцяти чотирьох теплопостачальних підприємств області 28 організацій вже мають дозвіл розпочати опалювальний сезон.

Євген Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації

На сегодняшний день по области, не включая город Харьков – техническое состояние всех топочных котельных, всех котелен, которые обслуживают жилье и социальную сферу. Все находится под контролем, у нас заканчивается работы на некоторых котельнях Купянска.

Певні проблеми у Харкові, каже Шахненко, дійсно, існують.

Євген Шахненко заступник голови Харківської облдержадміністрації

Есть опасение по городу Харькову, потому что ТЕЦ-5, которая обеспечивает 3-ю часть, недополучила денег за газ от ХТС и у них нет договора от «Нефтегаза» и у них не получена номинация на октябрь для получения газа. Это компетенция Харьковского городского совета, который должен этот вопрос решать.

За словами заступника губернатора, опалювальний сезон розпочнеться, коли температура повітря буде нижчою за вісім градусів тепла. За прогнозом синоптиків – така погода встановиться в середині жовтня. Щодо ситуації з колективом «Харківгазу», заступник губернатора запевнив – наразі він особисто вивчає проблеми, що виникли на підприємстві.

Кристина Загребельна, Дмитро Поздняков.