Свято на Красноградщині.

20 Вересня 2018

День міста та сімдесят п’ять років з дня визволення в часи Другої світової війни відзначило місто Красноград та Красноградський район. В урочистостях взяв участь заступник голови області Михайло Черняк.  Побували на заході і наші кореспонденти.

Красноградщина має свою історію розбудови та розвитку, як і інші райони області. На сьогодні велика увага приділяється саме інфраструктурі на місцях. Так саме і в Красноградському районі – ремонтуються об’єкти охорони здоров’я, освіти, спорту.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Друзі, я Вас вітаю від імені голови області Юлії Світличної, дійсно, проїжджаючи по району, ми бачимо – багато що робиться, у нас потужна команда – команда Президента. Бажаю вам хорошого відпочинку та продуктивної роботи, бо ми всі – команда і працюємо над розвитком громади і держави, в цілому, я вітаю вас із святом.

Під час свята заступник голови регіону вручив ключі від квартири воїну-інтернаціоналісту, що проживає на Красноградщині. Трикімнатна затишна квартира придбана за державний кошт в рамках ініціативи Президента.

Павло Кримов 

Мне никто не верил, что я получу квартиру, а я говорю, что получу. Мне позвонили и сказали – подойдите в соцзащиту. Это, конечно, чудо.

Крім того, віце-губернатор відвідав виставку-ярмарок «Містечко майстрів» та на центральній площі міста взяв участь в урочистому відкритті фонтану після проведення реконструкції. За весь період існування фонтану він жодного разу не ремонтувався.   Місцеві ж відзначають позитивні зміни, що відбуваються у районі за підтримки голови області Юлії Світличної.

Євген Третяков, голова Красноградської райдержадміністрації  

Сегодня есть возможность быть амбициозным, реализовывать проекты – те проекты, которые нужны – «скорые помощи», дороги.

Зараз завдяки реформі децентралізації, триває ремонт та реконструкція багатьох об’єктів в районі.

Анна Почапська, Ольга Сітковська, Віктор Серіков.