Свято Масниці відбулося у реабілітаційному центрі для участников бойових дій

11 Березня 2019

Провели зиму та зустріли весну і у реабілітаційному центрі для учасників бойових дій «Братерська цитадель».

Пісні, танці, турнір із народного жиму, майстер-клас з мотанок та смаколики. Так у реабілітаційному центрі БратЕрська цитадель святкували Масляну та Шевченківські дні. Голова Харківського осередку «Національного Корпусу» Костянтин Немічев каже – розваги підготували на будь-який смак.

Костянтин Немічев, голова Харківського осередку ПП «Національний Корпус»

Ми організували таке велике свято як Масляна. Тут дуже багато локацій, читання віршів, кухня, дитячі квести, майстер-клас з мотанок. Масляна – це свято весни, свято перших лучів сонця, свято, яке приносить нам тепло.

Нагадаємо, у реабілітаційному центрі допомагають адаптуватися учасникам бойових дій на Сході України. Тут проходять відновлення  військові з проблемами хребта та суглобів.  Вітаючи учасників заходу, Костянтин Немічев нагадав, тут, у реабілітаційному центрі – готові допомагати кожному, хто цього потребує.

Костянтин Немічев, голова Харківського осередку ПП «Національний Корпус»

Здесь вы можете получить очень много разновидностей реабилитации, курсы у психолога и хорошее времяпроводжение.

Окрім цього,  Немічев став одним із ініціаторів круглого столу щодо заборони продажу алкоголю та сигарет поруч із дитячими закладами. Захід за участі громадських активістів та поліції нещодавно пройшов у Харкові. За його підсумками ухвалили проект рішення, яким запропоновано заборонити продаж алкоголю та тютюну на відстані менше ніж 300 метрів від навчальних закладів, дитсадків, позашкільних закладів, дитячих майданчиків з 8-ї до 18-ї години.

Костянтин Немічев, голова Харківського осередку ПП «Національний Корпус»

Создали проект решения, который запрещает продажу алкоголя возле детских учреждений. Потому что дети – наше будущее. И мы должны бороться.

Розважали учасників заходу артисти та сімейний гурт «Масляниця». Наприкінці святкування Масниці, за традицією, усі присутні спалили опудало Марени.

Кристина Загребельна.