Стрілянина у супермаркеті

6 Грудня 2018

Поліцейський застрелив нападника з ножем. Конфлікт стався напередодні  близько десятої вечора  у супермаркеті «Рост», що неподалік станції метро «Київська».

Камери відеоспостереження зафіксували, як зі службового входу в  приміщення вибігає поліцейський, за ним чоловік, який ніби намагається втекти та  падає. Зрештою обох доправили до лікарні – поліцейського з ножовими пораненням, нападника – з вогнепальним, після якого він в ході операції помер. За інформацією правоохоронців,  відвідувач магазину  відмовився платити за товар та попсував його. Охорона супермаркету викликала поліцейського взводу охорони об’єктів, який перебував на службі у приміщенні цього закладу.

Олег Гронь, начальник управління поліції охорони Харківської області

Наш сотрудник подошел, представился, предложил зайти ему в служебное помещение для выяснения обстоятельств. В это время представитель супермаркета пошел вызывать наряд полиции для оформления соответствующих документов. А наш сотрудник находился в помещении с данным гражданином. Там же гражданин набросился на нашего сотрудника, нанес несколько ножевых ударов в область головы, шеи, туловища. Наш сотрудник находился в бронежилете. Где-то это спасло его немножко. И после этого, так как нашему сотруднику угрожала, была угроза жизни и здоровью, то он согласно статье 46 Закона о полиции применил табельное огнестрельное оружие.

Наразі розпочато перевірку та службове розслідування стосовно правомірності дій правохоронця. Відомо, що йому  двадцять п’ять років, п’ять з яких він служить в поліції. Чоловік отримав три ножові пораненя в область голови, шиї і тулуба.  Загрози його життю немає. Нападнику,  який загинув від пострілів з табельної зброї, було 24 роки. Відомості про подію внесли до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень поліції.