Стало відомо ім’я чиновника міськради, затриманого за підозрою у державній зраді

11 Березня 2019

Чиновник Харківської міськради, затриманий СБУ за підозрою у державній зраді –  це заступник Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Семен Хмельницький – повідомляє Антикорупційний блок учасників АТО. Також Хмельницький є головою громадської організації  «Харківська спілка активістів», яка організовує туристичні тури, зокрема, в окупований Крим.

Зауважимо, співробітники СБУ відмовились називати прізвище підозрюваного. Нагадаємо, силовики затримали посадовця у Харкові 5 березня. За даними контррозвідки СБУ, він був завербований 2017-го року на території Російської Федерації полковником ФСБ Олександром Ушаковим. Під час своєї роботи на російську спецслужбу чиновник використовував службове становище для отримання доступу, збору і передачі кураторам ФСБ інформації про молодіжні рухи і організації, патріотичні об’єднання громадян, релігійні громади та співробітників Харківської міської ради.

Володимир Настюк, представник Департаменту контррозвідки СБУ

Посадовець мав можливість через своє службове становище глибоко і всебічно, і на високому аналітичному рівні консультувати Росію щодо глибинних процесів у суспільно-політичному житті не лише Харківського регіону, але й всієї країни. Тобто, можна сказати, що це експерт.

Протягом двох місяців підозрюваного триматимуть під вартою, триває досудове розслідування.