Справедливість підняття вартості проїзду в харківському електротранспорті перевірять

8 Лютого 2019

Справедливість підняття вартості проїзду в харківському електротранспорті  перевірять. Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету на своєму сайті розмістило повідомлення про перевірку.

З метою перевірки економічного обґрунтування встановлення нової вартості проїзду територіальним відділенням розпочато дослідження дотримання порядку  при визначенні тарифів на послуги з перевезення  пасажирів та багажу в трамваях та тролейбусах – говоряться на сайті Антимонопольного комітету.

Харків’яни ж, у свою чергу, висловили своэ ставлення до росту проїзду в громадському транспорті.

Мне кажется, это какой-то предел, качество услуг не улучшается.

Пока будем избегать метро.

Нагадаємо, що днями рішенням виконавчого комітету міської ради вартість проїзду в метрополітені зросла з п’яти гривень до восьми, а у тролейбусах та трамваях – з чотирьох до шести гривень.

Антимонопольний комітет також перевіряє обгрунтованість збільшення  тарифу у підземці.

Крім того, депутати міської та обласної рад, громадськість також обурилися рішенням міської влади. Зокрема, тим фактом, що кошти, які є у метрополітені використовуються неефективно.

Дмитро Булах, депутат Харківської міськради

Є багато витрат, де метро «розпилює» гроші, пробачте, краде гроші – це замовлення, вибачте, при замовленні послуг охорони, прибиралень, рейок, дверних навісів, навіть при замовленні резинових ковриків. Метрополітен неефективно використовує гроші, відкидаючи більш дешеві пропозиції на користь своїх структур.

«Вечірні новини» в подальших випусках  повідомлятимуть про рішення Антимонопольного комітету щодо вартості проїзду в метро, тролейбусах та трамваях.