Спортшкола ХТЗ відкрила двері для всіх любителів спорту.

Спортшкола ХТЗ відкрила двері для всіх любителів спорту.
18 Червня 2018

У здоровому тілі – здоровий дух. Заняття спортом дають можливість не тільки поліпшити стан здоров’я, а й відволікти дітей з вулиці. Харків завжди славився зрощенням спортивних талантів.

Це комплексна дитячо-юнацька школа ХТЗ. Сьогодні тут, так би мовити, день відкритих дверей. Мета свята спорту та здоров’я, перш за все, залучити молодь до спортивних занять та з найбільш талановитих зростити чемпіонів.

Леонід Задорожний директор комплексної ДЮСШ «ХТЗ»

Мы сегодня презентуем все виды спорта, для того, чтобы дети могли попробовать, с какими видами спорта они могли определиться. И скажем, после отдыха, после лета могли прийти в наши секции и тренироваться.

Останнім часом у спортшколі ХТЗ значно поліпшились умови, кажуть спортсмени. Цього року планується повністю відновити всі зали. Михайло Гладкий займається пауерліфтінгом вже близько трьох років. Спортсмен каже, останнім часом школа змінилась так, що її просто не впізнати.

Михайло Гладкий спортсмен

За эти пару лет уже много чего сделали, отремонтировали два здания – крытый зал (манеж) и наш зал – тяжелой атлетики и пауэрлифтинга.

На ремонт і реконструкцію спортшколи «ХТЗ» за останні три роки з обласного бюджету направили близько 20 мільйонів гривень. Ці кошти спрямували на ремонт будівель, які не відновлювались понад 30 років. Цього року роботи завершать, підкреслює губернатор області Юлія Світлична.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Дуже велику кількість часу школа знаходилась поза увагою влади, ми виправили цю ситуацію. Минулого року взялися за роботу і зробимо все комплексно. Вже відремонтовано два зали боксу, зал із настільного тенісу, а також – зал із важкої атлетики. Ми перейшли до легкоатлетичного залу, зробимо все для того, щоб було комфортно займатися спортом. Почали і завершили ремонт даху, зовнішні всі роботи, внутрішні приміщення, повністю поміняні комунікації і продовжуємо роботу щодо покриття.

Зробити такий масштабний ремонт вдалося завдяки бюджетній децентралізації, каже Юлія Світлична.

Юлія Світлична  голова Харківської облдержадміністрації

Ми маємо фінансування і мала велику кількість звернень від громади ХТЗ, від спортивного активу для того, щоб і спортсмени, тренери могли тренуватися в нормальних умовах. Вони не могли цього зробити, тому що мали жахливі умови – текло з даху, не було інвентарю. Зробимо все, щоб закінчити ремонт в цьому році, а також – придбати новий сучасний інвентар для наших спортсменів.

Захід зібрав багато учасників. Показові виступи спортсменів, концертна програма, не обійшлось і без зірок. Чемпіон США, відомий український боксер та вихованець цієї школи Олександр Гвоздик та співачка Злата Огневич приїхали надихнути молодих спортсменів на майбутні досягнення.

Олександр Гвоздик боксер, заслужений майстер спорту України

Я пообщался с ребятами-боксерами, пожелал им удачи, виден огонь в их глазах. Я думаю, будут в будущем чемпионами.

Олександр Гвоздик підкреслює, важливо, коли до розвитку спорту долучається влада.

Хотелось бы сказать спасибо нашему губернатору Юлии Александровне за то, что она все эти условия создает и молодые ребята могут добиваться, могут стараться и добиваться высот и успехов.

Нагадаємо, ця спортивна школа відома далеко за межами Харківської області. На її рахунку зрощення багатьох відомих спортсменів. Сьогодні тут тренуються понад 1000 дітей. Завершив захід виступ відомої української співачки Злати Огневич.