Сільські амбулаторії отримали нові авто

17 Грудня 2018

Два новеньких автомобілі для сільських амбулаторіях з’явились у  селах  Михайлівка та Грушино Первомайського району.

Автівки, на яких раніше доводилось виїжджати на виклики, вже застаріли і часто ламались, розповідають медсестри. Ситуації бувають різні, їздити до пацієнтів доводиться щодня, інколи по кілька разів на добу. Нові авто розвивають швидкість більшу, а отже, скоріше прибуватимуть у будь-який куточок села чи навіть району. Водіям ключі від нових авто передав заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Я впевнений, що це дуже гарне започаткування в рамках медичної реформи в районах. Буде продовжуватися робота і в наступному році. Ще нові автомобілі будуть придбані. Я впевнений, що завдяки цим автомобілям комусь буде врятовано життя і не одне.

У планах на наступний рік – придбати ще 4 нових автомобілі для сільських амбулаторій. Взагалі, у 2018 році за ініціативи губернатора Юлії Світличної в районі було чимало зроблено, зокрема, у медичній сфері, говорить голова Первомайської районної держадміністрації.

Володимир Павленко, голова Первомайської райдержадміністрації

За підтримки голови Харківщини Юлії Світличної, в районі будується амбулаторія сімейної практики з житлом для врача в селі Біляєвка. Програмою соціально-економічного розвитку на 19-й рік затверджено будівництво ще однієї такої амбулаторії в селі Трійчате Первомайського району. Виділені кошти з обласного бюджету, іде масштабна реконструкція, ремонт Первомайської центральної районної лікарні, включаючи такі види робіт, як термореновація, як ремонт родильного відділення.