Школи області готуються до початку навчального року

22 Серпня 2019

Знову до школи. До 1 вересня залишається все менше часу, тож у школах триває активна підготовка до нового навчального року. Що вдалося зробити за літо – розповів заступник голови облдержадміністрації Анатолій Бабічев.

Закупівля нового обладнання та ремонти у школах. На Харківшині не втрачали часу даремно та все літо готувалися до початку навчального року. 40 шкіл області були капітально відремонтовані за рахунок обласного бюджету. Загалом же близько 200 об’єктів  оновили завдяки коштам з різних джерел.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Хотів би зазначити, що всі організаційні заходи до початку нового навчального року проведені. Дуже багато заходів за літо було проведено щодо протипожежної безпеки, багато заходів проведено щодо ремонтів, капітальних ремонтів, поточних ремонтів. Можу сказати, що немає жодного навчального закладу в Харківській області, в якому щось не було проведено.

Крім того, в області продовжують створювати опорні школи, мета яких — забезпечити дітям рівні можливості доступу до якісної освіти. Це один із пріоритетів у роботі голови області Юлії Світличної.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

За підсумками минулого року в області було 44 опорні школи – це одна з найбільших кількостей в Україні. З першого вересня вже їх буде 50 функціонувати. Додалися 3 заклади в Золочівській ОТГ і в Лозівській міській ОТГ – 2 заклади. Також у Шевченківському районі – 1 школа.

Також, другий рік поспіль, у закладах освіти впроваджується програма Нової української школи. Тож тривають зміни умов, в яких навчаються діти.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Є відповідне завдання, щоб обладнати кабінети, де будуть навчатися «першачки», відповідними меблями, обладнанням та дидактичними матеріалами. І я думаю, що ми з цим впораємося.

Цьогоріч у Харківській області до школи підуть 25,5 тисяч «першачків».

Юлія Котелевська, Віктор Сєріков.